Instagram Threads Rozeti Kaldırma Nasıl Yapılır? (En Kolay Yöntem)
Gündem 71 Editörü • 8 Temmuz 2023 21:53
Instagram Threads Rozeti Kaldırma Nasıl Yapılır? (En Kolay Yöntem)

Instagram Threads rozeti kaldırma nasıl yapılır bu haberimizde, rozetin Instagram biyografinizden nasıl kaldırılacağını açıklıyoruz.

Threads’e katılmak için, platformla bağlantılı olarak çalıştığı için kullanıcıların bir Instagram hesabına sahip olması gerekir. Bir mikroblog sitesi olarak faaliyet gösteren Threads, kullanıcı gönderileri, haber servislerinden gelen güncellemeler ve marka içeriği etrafında döner. Twitter’a benzer şekilde, kullanıcılar gönderileri doğrudan kendi akışlarında beğenebilir, yanıtlayabilir veya yeniden yayınlayabilir.

Instagram ile birlikte çalışan Threads ile, yeni Twitter benzeri platformu benimseyen kullanıcılar Instagram biyografilerinde bir Threads rozeti alıyor. Ancak bazıları yeni rozetin estetiğinden pek memnun değil ve Instagram biyografilerinden Threads rozetini nasıl kaldıracaklarını öğrenmek istiyor. Gelelim nasıl yapılacağına…

Instagram Biyografisinden Threads rozeti nasıl kaldırılır?

Instagram biyografinizden Threads rozetini şu şekilde kaldırabilirsiniz: Instagram profilinize gidin ve adınızın altındaki Konular rozetine tıklayın – “@” sembolü ve ardından bir dizi sayı vardır. Ardından, Instagram biyografinizden kaldırmak için “Rozeti gizle”yi seçin.

Bazı kullanıcılar rozeti kaldırmak istese de bunun geçici olduğunu unutmamak önemlidir. Meta, takipçilerinize yeni platformda olduğunuzu belirtmek için rozeti ekledi. Bu, onları da sizi Konularda takip etmeye teşvik etmek için tasarlanmıştır.

Rozet geçici olduğundan, yeni sosyal medya uygulamasında takipçiler edinmek istiyorsanız, rozeti şimdilik Insta biyografinizde bırakmaya değer.

gundem71.com – Teknoloji