İphone Müzik İndirme Programı 2021
Gündem 71 Editörü • 8 Mart 2021 16:03
İphone Müzik İndirme Programı 2021

Bu içeriğimizde İphone Müzik İndirme Programı 2021 ile iphone ile kolay ve basit bir şekilde müzik indirme programlarına bakmış olacağız.

Bunun gibi bir sorunuz da varsa doğru yere geldiniz. Kullanıcılar herhangi bir iOS cihazına geçiş yaptıklarında, sordukları ilk soru “iPhone’a şarkıların nasıl indirileceği” dir. Android ile karşılaştırıldığında, iPod müzik indirmelerini gerçekleştirmek biraz sıkıcı olabilir. Yine de, iPhone’uma nasıl müzik indireceğimi öğrenmek için bazı iOS uygulamalarının yardımını alarak bu sorunu çözdüm. İşleri sizin için kolaylaştırmak için, iPod veya iPhone’uma nasıl müzik indirebileceğime dair bir çözümle birlikte, bu en iyi uygulamalardan bazılarının bir listesini burada derledik.

İphone Müzik İndirme Programı 2021 Listesi

iPhone-iPad-Music-Player İphone Müzik İndirme Programı 2021

1- Total: File Browser and Downloader

İşinizi görebilecek bir uygulamadır. Dosya yönetiminizi destekler, uygulama sayesinde internette gezerken istediğiniz herhangi bir şeyi bu program sayesinde indirebilirsiniz.

2- Pandora

İphone müzik indirme programı listesine sokabileceğimiz bir programdır. Sosyal bir müzik uygulamasıdır, arkadaşlarınızla da paylaşımlı şekilde müzik dinleyebilirsiniz.

3- Spotify

En bilinen ve revaçta olan uygulamalardan biridir. Şarkı portföyü en geniş platformdur diyebiliriz. Kolaylıkla cihazınıza spotify sayesinde müzik indirebilirsiniz.

4- SoundCloud

İphone müzik indirme için kullanılabilecek yine çok popüler uygulamalardan bir tanesidir. Şarkıların genel olarak orijinallerini bulamayabilirsiniz ancak çok fazla remake, remix versiyon mevcut.

5- Apple Müzik

Cihazınız için en uygun uygulamalardan biridir. Sizlere geniş bir portföy sunar. Çevrimdışı şekilde diğer çoğu uygulama gibi şarkılarınızı kaydedebilirsiniz.

6- Youtube Music

Genel olarak çok kalitelidir. Youtube müzik işinde sayılmaz diyebilecek olsakta adamlar yapıyor. Ancak ücreti biraz fazladır.

7- Deezer

Sayısız şarkıdan oluşan arşivleri her gün genişlemektedir. Kullanabileceğiniz alternatif iphone müzik indirme programlarından biridir.

8- Freegal Music

Kolay ve ücretsizdir! Ücretsiz bir iphone müzik indirme programı 2021 arıyorsanız aradığınız uygulama freegal music olabilir

9- Music Downloader & Playet

Yine ücretsiz bir iphone müzik indirme uygulaması daha. Ücretsiz ve hızlı olmasıyla en çok kullanılan uygulamalar arasında yer almaktadır.