İş Bankası Keskin Şubesi Kapatılıyor
Gündem 71 Editörü • 30 Haziran 2022 10:00
İş Bankası Keskin Şubesi Kapatılıyor

Bankacılık sektöründe faaliyet gösteren İş Bankası, Kırıkkale’nin Keskin ilçesinde bulunan şubesini kapatma kararı aldı.

Türkiye genelinde 1300 şubesi bulunan İş Bankası içerisinde Keskin şubesinin de bulunduğu 300 şubeyi kapatma kararı aldı.

DEDE YILDIRIM; BELEDİYE OLARAK BU KARARDAN VAZGEÇİLMESİ İÇİN ELİMİZDEN GELEN BÜTÜN İMKANLARI SEFERBER EDECEĞİZ

Banka şubesinin kapatılmasına tepki gösteren Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

Türkiye İş Bankasının Türkiye genelinde bulunan 1300 şubesinden kapatılacak olan 300 şubenin içerisinde Keskin şubesininde olması bizi derinden üzmüştür. İş Bankası şubesinin İlçemizde faaliyetlerine devam edebilmesi için Belediye Personel maaş ödemeleri ve diğer bankacılık işlemlerini İş Bankası üzerinden gerçekleştirmekteyiz. İş Bankası Ülkemizin en büyük özel bankalarından biridir. Karar siyasi olmayıp, banka yönetim kurulunun gerekli gördüğü bir düzenlemedir. Her ne kadar şubenin kapatılması kararı alınmış olsada Belediye olarak bu karardan vazgeçilmesi için elimizden gelen bütün imkanları seferber edeceğiz. İlçemizde bulunan iş insanlarının ve esnafların bankacılık faaliyetlerini İş Bankası kanalı İle yapmaları bu kararın düzeltilmesinde etkili olacaktır. Haberin duyulmasıyla beraber gerçekle bağlantısı olmayan iddialarda bulunan vatandaşlarımızıda sağduyulu düşünmeye davet ediyoruz.
Kamuoyuna saygıyla duyurulur.

dede-yildirim-003 İş Bankası Keskin Şubesi Kapatılıyor

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!