İsmail Bildik; “Kırıkkale’ye Adanmış Ömrün Verdiği Şevki, Azmi ve Cesareti Halil Öztürk’te Görüyoruz”
Gündem 71 Editörü • 12 Şubat 2020 20:36
İsmail Bildik; “Kırıkkale’ye Adanmış Ömrün Verdiği Şevki, Azmi ve Cesareti Halil Öztürk’te Görüyoruz”
Kırıkkale Haber

Sulakyurt Belediye Başkanı İsmail Bildik sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda Kırıkkale ve Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk ile ilgili gözlemlerini belirtti.

Başkan Bildik yapmış olduğu paylaşımda şu ifadelere yer verdi;

“Değerli Ülküdaşlarım; Kıymetli Gönül Dostlarım; Uzun zamandır memleketimiz Kırıkkale için, kim ne yapıyor diye gözlem yapıyorum. Kırıkkale’ye adanmış bir ömrün verdiği şevki, azmi ve cesareti ise; sadece memleketimizin yiğit evladı Av. Halil Öztürk de görüyoruz. Hepimizin malumu Av. Halil Öztürk; aynı zamanda Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanlığı görevini yürütüyor. Bunun yanı sıra Kırıkkale Milletvekili olarak aynı zamanda TBMM’de Adalet Komisyonu üyesi.”

“Av. Halil Öztürk; tüm bu görevlerini layıkıyla yerine getirmeye koştururken, özel hayatından, ailesinden feragat ederek aynı zamanda Kırıkkale’nin yatırım ve diğer işleri için gerek Bakanlıklar nezdinde, gerekse genel müdürlükler nezdinde çalışmalarını sürdürmekte, kamuyla hemhal olmaktadır. Tabi biliyoruz ki; her hemşerimiz ihtiyaç duyduğunda kendisine 7 gün 24 saat ulaşabilmekte, mütevazı ve sıcakkanlı gönül adamı Av. Halil Öztürk ile sorunlarını çözüme kavuşturabilmektedir. Memleketimizin yiğit evladı Av. Halil Öztürk; neredeyse 2 bine yakın hemşerimizi, kardeşimizi işe başlama konusunda yardımcı olmuş, onların ekmek sahibi olmasına vesile olmuştur, bunu tüm Kırıkkale zaten bilmektedir. Hâl böyleyken abimizi, kardeşimiz Av. Halil Öztürk’ü; gerek sosyal medyada, gerekse kendi özel hayatlarımızda yalnız ve sahipsiz bırakmamalıyız diye düşünüyorum. Bugüne kadar Av. Halil Öztürk’ün hepimize illa ki eli değmiş, çorbası yemeği, çayı nasip olmuştur.”

“Halk adamı Av. Halil Öztürk’ü her yerde yaptıklarıyla ve yapacaklarıyla, Kırıkkale’ye, Kırıkkaleli’ye her daim ve şartta, siyasi parti gözetmeksizin sahip çıkmasını anlatmalı, sahip çıkmalı, yiğidin hakkını yiğide vermeyi gerçekleştirmeliyiz diye düşünüyorum. Ben de böyle düşünüyorum diyorsanız; paylaşınız, konuşunuz, anlatınız, biz de ‘Av. Halil Öztürk’e sahip çıkıyoruz deyiniz…” ifadelerine yer verdi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!