İYİ Parti İl Başkanı Altınışık; ‘Kırıkkale’den En Az İki Milletvekilini Kesinlikle Çıkartıyoruz’
Gündem 71 Editörü • 3 Ekim 2022 20:33
İYİ Parti İl Başkanı Altınışık; ‘Kırıkkale’den En Az İki Milletvekilini Kesinlikle Çıkartıyoruz’

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, “İYİ Parti ailesi Genel Başkanımız Sayın Meral Akşener önderliğinde hızla büyümeye devam ediyor.

İYİ Parti İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, yoğun bir şekilde sürdürdüğü esnaf ve vatandaş ziyaretlerine devam ediyor.

Vatandaşın iktidardan bıktığını ve artık İYİ Parti’yi istediğini söyleyen Altınışık, önümüzdeki aylarda veya zamanında yapılacak olan seçimlere hazır olduklarını söyleyerek, “Kırıkkale’den en az iki milletvekilini kesinlikle çıkartıyoruz” diye konuştu.

İKİ DEĞİL ÜÇ VEKİL BİLE ÇIKARIRIZ

AK Parti’ye oy vermiş vatandaşların büyük bir çoğunluğunun İYİ Parti’ye oy vermeyi düşündüklerini söyleyen Altınışık, “Seçim yakın zamanda olsa gününde de olsa İYİ Parti’nin bayrağını Kırıkkale’de dalgalandıracağız. Eğer çalışmalarımıza tüm hızıyla devam edersek iki değil üç milletvekili çıkaracağımızı düşünüyorum”

HALKIMIZ ARTIK YETER DİYOR

Kırıkkale’de İYİ Parti’nin birinci parti ve iktidar partisi olacağının altını çizen Altınışık, “Bugün İYİ Parti olarak daha güçlü bir şekilde iktidar yolunda yürüyoruz. Parlamenter sisteme geçerek halkımıza nefes aldıracağız. Ülkemiz zor günler içerisinde. Piyasalara hakim olamayan bir iktidar ülkemizi karanlığa sürüklemektedir. Halkımız artık yeter diyor” dedi.

Kenan Kuzucu

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!