İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Yavuz Kuzucu Parti Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi
Gündem 71 Editörü • 23 Mart 2023 00:26
İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Yavuz Kuzucu Parti Çalışmaları Hakkında Bilgi Verdi

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Av. Yavuz Kuzucu, Kırıkkale’de birinci parti olduklarını belirterek her kesimden ilgi gördüklerini söyledi.

İYİ Parti İl Başkanı Av. Yavuz Kuzucu parti çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Kuzucu, Kırıkkale’de iddialı olduklarını ve 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimde birinci parti olacaklarını belirterek, “14 Mayıs’ta bizim hedefimiz belli. Birinci parti olmak, Kırıkkale’de çok iyi gidiyoruz. Çok da iyi olacağız. Temayül yoklamamızla da halkın istediği adayları belirleyeceğiz. Hem Kırıkkale’de hem Türkiye’de ciddi bir ivme yakalayacağız”

PARTİMİZE İLGİ YÜKSEK

Partilerine her kesimden ilgilerinin olduğunu dile getiren Başkan Kuzucu, “Partimize gelen başvurulardan ve ziyaretçilerden çok memnunuz. İktidarın ayak sesleri diyebiliriz biz buna. 13. Cumhurbaşkanımız Millet İttifakı’nın ortak adayı Kemal Kılıçdaroğlu olacak. Bu yapının mimarı da liderimiz sayın Meral Akşener’dir. Sayın Genel Başkanımızın bu süreçte istediği hiçbir şey yok” dedi.

VERDİĞİMİZ SÖZLERİ TUTACAĞIZ

Kuzucu, “Genel Başkanımız Meral Akşener’in bize koyduğu hedef gibi, seçimleri birinci parti olarak kazanacağız. Bunun altını çiziyorum. Verdiğimiz sözü sonuna kadar yerine getirerek Türkiye’yi yeniden hukukun tesis edildiği bir ülkeye, refahın eşit şekilde paylaşıldığı bir ülkeye, vatandaşın öncelikli olduğu bir ülkeye kavuşturacağız” diye konuştu. MHP eski İl Başkanı Arif Nugay ise İl Başkanı Kuzucu’yu makamında ziyaret ederek, çalışmalarında başarılar diledi.

Haber: Kenan Kuzucu

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!