İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Yavuz Kuzucu’dan Kırıkkale’lilere Mesaj
Gündem 71 Editörü • 16 Ocak 2023 21:29
İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Yavuz Kuzucu’dan Kırıkkale’lilere Mesaj

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Av. Yavuz Kuzucu Kırıkkale’li hemşehrilerine sosyal medya hesabından bir video mesaj paylaşarak teşekkürlerini iletti.

Konu ile ilgili başkan Kuzucu mesajında şu ifadelere yer verdi;

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı seçilmem nedeni ile bizzat gelerek, çiçek göndererek, arayarak, sosyal medyada iyi dilek ve temennilerde bulunarak şahsıma ve yönetim kurulu üyelerimize hayırlı olsun dilekleriyle başarılar dileyen tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi ve saygılarımı sunarım.

Artık bundan sonra İYİ Parti Kırıkkale Teşkilatı olarak daha çok vatandaşımızın gönlüne girerek tüm hemşerilerimize ulaşarak İYİ Partimizin ve Genel Başkanımızın selam ve sevgilerini ulaştırmaya çalışacağız.

Partimizin görüş ve düşüncelerini, ülkemizi yönetme biçimini tüm vatandaşlarımıza anlatarak tek kişinin yönetim biçiminden kurtularak çoğulcu bir demokrasinin hâkim kılındığı bir yönetim biçimin uygulanacağı bir duruma getirilmesi için gece gündüz çalışacağız.

Bunun için İYİ Partimizi 1. Parti yapacağız. Allah’ın izni ile Millet İttifakının Adayını Cumhurbaşkanı, Genel Başkanımızı da Başbakan yapacağız.

Çünkü milletimiz bizi bekliyor; artık rüzgar İYİ’lerden yana esiyor.
Bugünden itibaren Altılı Masanın almış olduğu kararlar çerçevesinde tek kişi yönetimine son vermek için ben, sen değil BİZ varız görüş ve düşüncesi içinde hareket edeceğiz.
Selam, Saygı ve Sevgilerimle..

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!