İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığı 5. Yıl Dönümünü Kutladı
Gündem 71 Editörü • 25 Ekim 2022 23:26
İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanlığı 5. Yıl Dönümünü Kutladı

İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, “Beş yıllık kısa bir süre içerisinde gerçekten Türkiye’de iktidar olmaya yakın bir parti var. Biz iktidar olmak için çıktık bu yola iktidar olacağız” dedi.

2017 yılında Genel Başkan Sayın Meral Akşener önderliğinde kurulan İYİ Parti 5’inci yıl dönümünü kutluyor. İYİ Parti İl Başkanlığı da bu kapsamda dün Cumhuriyet ve Demokrasi Meydanı’nda bulunan Atatürk Anıtı’na çelenk bıraktı.

İlk olarak çelenk takdimi ile başlayan program, saygı duruşu ve İstiklal Marşı ile devam etti. Törene İYİ Parti Kırıkkale İl Başkanı Bülent Şükrü Altınışık, İYİ Parti Merkez İlçe Başkanı Av. Yavuz Kuzucu, İYİ Parti İlçe Başkanları, Gençlik Kolları ve Kadın Kolları, meclis üyeleri ve partililer katılım sağladı.

Burada açıklamalarda bulunan İYİ Parti İl Başkanı Altınışık, “Bu İYİ Parti’nin 5’inci yaş kutlaması, bu kutlamaların hepsinde il başkanı olarak kutlamalara katıldım. Bundan sonraki kutlamayı muhalefette olan değil iktidarda olan İYİ Parti olarak kutlayacağız. Yola çıkamaz yürümez dedikleri zamanda bu parti kuruldu ve bugün iktidara en yakını olan parti olduk. Bugün Kırıkkale’de binlerce üyeyi aşmış bir teşkilatız ve Kırıkkale’de birinci parti olma yolunda emin adımlarla yürüyoruz. İlçe başkanlarıma, bu partiye gönül vermiş arkadaşlarımıza özellikle kadınlarımıza ve gençlerimize çok teşekkür ediyorum çünkü sizlerin varlığı bizi iktidara taşıyacak” dedi.

Kenan Kuzucu

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!