Jeneratör Fiyatları Dizel Ürün Seçeneklerinde Teksan Kalitesi
Gündem 71 Editörü • 25 Ağustos 2022 21:10
Jeneratör Fiyatları Dizel Ürün Seçeneklerinde Teksan Kalitesi
Kırıkkale Haber

Sessiz çalışmasının yanı sıra yakıt tasarrufu ile iş verimliliğine yaptığı katkı sebebi ile dizel jeneratör modelleri birçok sektörde kendine yer bulmuştur. Ancak jeneratör fiyatları dizel modellerde farklı seviyelerdedir. Diğer modellere göre fiyat aralıkları değişir. Fiyatlar konusunda unutulmaması gereken husus şudur ki; jeneratör sistemlerinde standart bir fiyat vermek mümkün değildir. Çünkü jeneratör fiyatları dizel olsun diğer farklı yakıtlarla çalışan modelleri olsun cihazın özelliklerine göre değişir.

Teksan, enerji ihtiyaçlarına yönelik farklı güç aralıklarında jeneratör üretimi yapar. Ar-Ge çalışmalarına önem veren firma, ürünlerinde dayanıklılığı ve kaliteyi esas alır. Bu amaçla da ürünleri 2000 saatlik tuz testi sertifikasına sahiptir. Bu da zorlu ortamlarda bile firmanın ürünlerinin dayanıklılığının en büyük kanıtlarından birisidir. Ayrıca firmanın ürünlerinin sismik sertifikası bulunur. 9 büyüklüğündeki depremlere kadar aralıksız çalışmaya devam ederek farkını ortaya koyar.

Hem Dayanıklı Hem de Kaliteli Teksan Dizel jeneratörleri

İşletmeler için son derece önemli olan jeneratör seçiminde fiyat odaklı düşünmemek gerekir. Özellikle bu alanda deneyimli ve bilgili firmaların kaliteli ve dayanıklı ürünlerine yönelmek yüksek kullanım performansı açısından önemli bir unsurdur. Satış sırasında olsun satış sonrasında olsun servis ağı ve yedek parça temini ile yanınızda olacak firmalara yönelmeniz elde edeceğiniz verimi daha da artıracaktır.

Teksan firması hem satış öncesi hem de satış sonrasında müşterinin yanında olup, iş süreçlerinde onlara her daim destek olur. Projeye özel üretimleriyle, bakım onarım ve servis hizmetleriyle, eğitim ve yedek parça hizmetleri ile jeneratörlerinden en yüksek verimi almanıza olanak verir. Dizel jeneratörler hakkında daha fazla bilgi için https://www.teksan.com/tr/dizel-jenerator/ sayfasını inceleyebilir ya da firmayı arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.