Kadın ve Erkek Çantaları
Gündem 71 Editörü • 16 Mayıs 2024 14:04
Kadın ve Erkek Çantaları

Çantalar gündelik yaşamda sürekli kullanılan ve kimi insanlar için vazgeçilmez olan objeler olarak tanımlanır. Çantaların da kendi içinde farklı modelleri ve türleri vardır. Temelde çantalar kadın çantaları ve erkek çantaları olarak ikiye ayrılır. Bunlar da kendi içinde alt başlıklara ayrılır. İşte onlar arasında gündelik yaşamın vazgeçilmezleri arasında el çantaları vardır. Bilindiği üzere el çantaları son derece basic bir üründür. Kaliteli ve basic bir el çantası bir kere alınıp uzun yıllar sorun sıkıntı olmadan kullanılabilir.

Erkek El Çanta Modelleri

Adım adım giderek özellikle bu sezonda öne çıkan erkek el çantası modellerine bakıldığında kumaştan yapılan el tutma kısmı olan aynı zamanda ayarlanabilir askısı olan fermuarlı basic modellerin modası asla geçmez. Erkeklerde el çantalarında siyah ana renktir. Bunun dışında önü tokalı olan modeller, mini tek kulplu olanlar da diğer erkek el çantalarıdır. Elbette siyah dışında da diğer renkler bulunabilmektedir.

Kadın El Çantası Modelleri

Kadın el çantası modellerine bakıldığında ise kola takılanlar, mini modeller, örgü modeller, çevre dostu dayanıklı el çantaları, fermuarlı su geçirmez olanlar, file tarzındakiler, kilimden yapılanlar en başta söylenebilecek olanlardır. Deri ve süet en sık kullanılan materyaller olmakla beraber suni deriden olanlar da vardır. Renk skalası ise son derece geniştir.

Siz de birbirinden özel olan kadın erkek el çantası modellerine Hipicon adresinden satın alarak kullanabilirsiniz.