Kaliteli Fotoğraf Baskı Çeşitleriyle Hediyenize Anlam Katın!
Gündem 71 Editörü • 18 Eylül 2022 18:30
Kaliteli Fotoğraf Baskı Çeşitleriyle Hediyenize Anlam Katın!

Fotoğraf baskı ile hediyelerinizi çok daha anlamlı ve değerli kılabileceğinizi biliyor muydunuz? Sevdikleriniz için hazırladığınız hediyelere fotoğrafların gücünden faydalanarak en tatlı hatıralarınızı ekleyebilirsiniz.

Bunu nasıl yapabileceğinizi soracak olursanız Muhiku’nun kaliteli fotoğraf baskı hizmetinden faydalanabileceğinizi söyleyebiliriz. Farklı formlarda hazırlanan fotoğraf çeşitlerinden yararlanarak hediyenizi çok daha ilgi çekici kılabilir ve uzun süre hafızalarda yer edinmesini sağlayabilirsiniz.

Muhiku’nun hediyenize anlam yükleyecek pek çok fotoğraflı hediye çeşidi bulunuyor. Bu hediyeleri şu şekilde sıralayabiliriz:

Pola Kart

Polaroid fotoğrafların son dönemlerde oldukça popüler olduğunu biliyoruz. Ancak bu fotoğraflar için özel olarak üretilen polaroid makineler oldukça pahalılar. Filmleri de işin içine girince ne yazık ki pek çok kişinin bütçesini aşıyor.

Muhiku’nun pola kart baskıları polaroid makineye gerek kalmadan sevdiğiniz hatıraları bu formda çıkarmanıza yardımcı oluyor. Klasik ve mini olmak üzere iki farklı çeşidi olan bu fotoğrafları hediyenizin içine ekleyebileceğiniz gibi sadece fotoğraf şeklinde de sipariş verebilirsiniz.

Klasik pola kartlardan 12’li, 24’lü, 36’lı ve 48’li olmak üzere dört farklı sayıda sipariş verebilirsiniz. Mini pola kartlardan ise 25’li, 48’li, 72’li ve 96’lı olmak üzere yine dört farklı sayıda sipariş verebilirsiniz. 

Kare Fotoğraf

Kare fotoğraflar da tıpkı pola kartlar gibi klasik ve mini olmak üzere iki farklı şekilde hazırlanıyorlar. Klasik kare fotoğraflardan 12’li, 24’lü, 36’lı ve 48’li olmak üzere dört farklı sayıda sipariş verebilirsiniz. Mini kare fotoğraflarda ise 45’li ve 96’lı olmak üzere iki farklı sayıdan birini seçip anılarını çıkarttırabilirsiniz.

Klasik Fotoğraf

Klasik fotoğraflar da normal ve mini boy olmak üzere iki farklı boyutta servis ediliyorlar. Normal boyuttaki klasik fotoğrafları 9’lu, 18’li, 36’lı, 54’lü ve 72’li olmak üzere dört farklı sayıda; mini klasik fotoğrafları ise 60’lı ve 90’lı olmak üzere iki farklı sayıda sipariş edebilirsiniz.

Kişiye Özel Fotoğraflı Kupa

Sevdikleriniz için hazırlayacağınız fotoğraflı kupalarla onların çay ve kahve keyiflerine en güzel anıların eşlik etmesini sağlayabilirsiniz. Böylece aldıkları her bir yudumda sizi ve fotoğrafın çekildiği o güzel anı yeniden anımasayacaklar.

Fotoğraflı Not Kartı

Fotoğraflı not kartlarıyla ise anlam yüklü mesajınızı çok daha etkileyici kılabilirsiniz. Böylece hediyenizin uzun süre hafızalarda yer edinmesini sağlayabilirsiniz.

Anı Defteri

En güzel fotoğraflara eşlik edecek kıymetli sözlerinizle sevdiklerinize unutamayacakları bir hatıra bırakabilirsiniz. Onlar için seçeceğiniz fotoğraflarla sıradan fotoğraf albümleri yerine çok daha etkileyici olacak bir anı albümü hazırlayabilirsiniz.

Fotoğraf Aksesuarları

Birbirinden şık fotoğraf aksesuarlarıyla ise seçtiğiniz kareleri süsleyebilirsiniz. Böylece sevdiklerinize armağan edeceğiniz fotoğraflar çalışma masasında ya da duvarda yerini alacaktır.

Siz de hediyenizde harıların gücünden faydalanmak istiyorsanız Muhiku’nun fotoğraf baskı seçeneklerini inceleyebilir, bütçeniz ve beğenileriniz doğrultusunda en anlamlı hediyeyi hazırlayabilirsiniz.

Konseptinize Hava Katacak En Güzel Nişan Hediyelikleri

Nişan merasimi evlilik yolunda atılan en özel adımlardan biridir. Birlikteliğin ilk kez ilan edildiği bu özel gün özenle hazırlanan bir merasimle ve misafirlere hatıra olarak verilen en güzel nişan hediyelikleri ile anlam kazanır.

Nişan hediyeliklerinin, davet konseptine uygunluğu ve hatıra değerinin yüksek olması merasiminizi hoş kılacak ince detaylar arasındadır. Dolayısıyla nişan hediyesi alırken bu iki unsura dikkat etmenizde fayda var.

Muhiku’nun farklı konseptlere hitap eden birbirinden şık nişan hediyelikleri ile merasiminizi çok daha özel kılabilirsiniz. Misafirlerinizi etkileyecek küçük detaylarla davetinizin uzun süre dillerden düşmemesini sağlayabilirsiniz.

Muhiku’nun nişan hediyelikleri arasında;

●       Lavanta kesesi hediyelik,

●       Mini kuru çiçek demeti magnet,

●       Hasır çiçek süslemeli magnet,

●       Pleksi süslemeli magnet,

●       Mini sepette kuru çiçek,

●       Mini kahve sepeti,

●       Çiçekli mini fanuslar,

●       Farklı şekillerde süslenen sabunlar,

●       Yine farklı tasarımlarla hazırlanan mumlar,

●       Oda kokuları şeklinde pek çok hediyelik yer alıyor.

İsme ve sipariş sayısına özel hazırlanan bu hediyelerle nişan davetinizi çok daha şık kılabilir ve misafirlerinize bu özel günden unutulmayacak bir anı bırakabilirsiniz.

Siz de söz, nişan, kına ve düğün gibi özel günlerinizde misafirlerinize dağıtabileceğiniz en güzel hediyeleri en ucuza sipariş vermek için Muhiku’yu ziyaret edebilirsiniz.

Muhiku’yla Online Alışverişin Tadını Çıkarın!

Yılın belli zamanlarında sevdiklerimize küçük sürprizler hazırlar ve onlara hediyeler alırız. Ancak hayatın koşuşturması içinde hediye aramak da bulmak da büyük bir mesai gerektirir.

Muhiku, online hediye hizmetiyle özel günlerin en büyük destekçisi. Toplamda 50 farklı kategoriden 2000’in üzerinde ürün çeşitliliğiyle aradığınız tüm hediyelere tek bir adres üzerinden ulaşmanıza imkan tanıyor.

Ürün çeşitliliği arasında çiçekten çikolataya, aksesuardan bakım ürünlerine, dekorasyon ürünlerinden şık mutfak eşyalarına, ofis ürünlerinden kitaplara, eğlenceli oyunlardan hobi ve deneyim setlerine kadar pek çok hediyelik arasından sevdikleriniz için en doğru hediyeyi seçmenize yardımcı oluyor. Yalnızca ürün çeşitliliğiyle de değil hızlı teslimat ve koşulsuz iade seçeneğiyle size ve sevdiklerinize harika bir deneyim yaşatıyor.

Muhiku ile sevdikleriniz için hazırladığınız hediyeleri saat 12.00’ye kadar sipariş verirseniz İstanbul içi aynı gün teslimat hizmetinden; saat 15.00’e kadar sipariş verirseniz Türkiye’nin neresinde olursanız olun aynı gün kargo hizmetinden faydalanabilirsiniz. Ayrıca küçük bir aksilikte ürününüzü ya da kutunuzu koşulsuz şartsız iade garantisiyle geri gönderebilir ve ücretinizi geri alabilirsiniz. Dilerseniz de değişim hakkınızı kullanabilir seçtiğiniz ürüne sorunsuz bir şekilde yeniden sahip olabilirsiniz.

Daha önce hiç onlinedan hediye almadıysanız ya da yaşadığınız kötü bir deneyim sonucu diliniz yandıysa bir de Muhiku’yu denemenizi tavsiye ederiz. Eminiz ki Muhiku online hediye alışverişine karşı tüm önyargılarınızı kırmanızı sağlayacak.