Kapalı Ortamlarda Kendinizi ve Sevdiklerinizi Jonix Hava Temizleme Cihazlarıyla Koruyun
Gündem 71 Editörü • 11 Mayıs 2022 01:08
Kapalı Ortamlarda Kendinizi ve Sevdiklerinizi Jonix Hava Temizleme Cihazlarıyla Koruyun

Kapalı alanlarda havanın temizlenmesi için hava temizleme cihazlarının kullanıldığı bilinmekte. Çünkü kapalı alanlar, sirkülasyonun yoğun olduğu mekanlardır. Hava akışının sağlanmaması, bu tür alanların havasının kirlenmesine neden olur. Üniversite laboratuvarlarınca onaylanan Jonix hava temizleme cihazları, pek çok alanda kullanılabilmektedir.

Havada bulunan bakteri, küf, uçucu organik bileşik ve virüslerin giderilmesini sağlayan Jonix hava temizleme cihazları; uzun süreli kullanımı mümkün kılıyor. Havada ve yüzeyde bulunan partiküller üzerinde etkili olan hava temizleme cihazları etkili bir filtreleme sistemine sahiptir. En etkili filtreleme sistemi olarak değerlendirilen HEPA filtreler bile 0.3 mikrondan daha düşük partiküller üzerinde etkili değildir.

NTP teknolojisiyle üretilen Jonix hava temizleme cihazları, ortamdaki 0.3 mikrondan daha küçük partiküller üzerinde etkilidir. Ayrıca kötü kokuların giderilmesini de sağlar. Bu sayede çok daha temiz bir ortam için gerekli hazırlıkları gerçekleştirir.

24 Saat Kesintisiz Çalışan Cihazlarla Bulunduğunuz Ortamın Havasını Temizleyin

Jonix hava temizleme cihazları, aktif hale geldikten sonraki 24 saat boyunca çalışmaktadır. Bu sayede kesintisiz bir şekilde havanın temizlenmesini sağlar. Aşırı nem etkileri ve alerjiler üzerinde de etkili olan ürünler, üniversite laboratuvarlarınca onaylanmıştır. Mükemmellik Sertifikası, Çevre Sağlık Sertifikası gibi onaylı belge ve sertifikalara sahip olan Jonix hava temizleme cihazları; ortamdaki koronavirüs etkilerinin azalmasını da mümkün kılmaktadır. 

Yenilikçi ve Teknolojik Ürünlere Zahmetsizce Sahip Olmanın Keyfini Yaşayın

Jonix hava temizleme cihazları, kapalı alanlarda rahatlıkla kullanılabilmektedir. Cihazların kullanıldığı alanlardan bazılarını şu şekilde sıralamak olanaklıdır:

·        İşyeri ve konutlar

·        Eğitim kurumları

·        Alışveriş merkezleri,

·        Konaklama alanları

·        Üretim merkezleri

·        Güzellik salonları

Horeca hava temizleme gibi alanlarda kullanılan Jonix hava temizleme cihazları, toplu ulaşım araçlarında da tercih edilmektedir. Bulunduğu ortamında kısa sürede hem kötü kokulardan hem de partiküllerden arınmasını sağlayan cihazlar, kolay kullanımı da mümkün kılmaktadır.

Sizler de yenilikçi ve teknolojik özelliklere sahip cihazlardan istediklerinizi güvenli ödeme yöntemleriyle satın alabilirsiniz. Bu sayede çok özel ürünlere ulaşabilir, kendiniz ve sevdiklerinizin sağlıklı bir yaşantı sürdürmesini sağlayabilirsiniz. Havamtemiz üzerinden satın alabileceğiniz cihazların her biri, sahip olduğu özelliklerle dikkatleri üzerine çekmektedir.