Kapanan, Kapatılan, Dondurulan İnstagram Hesabı Kaç Günde Açılır, Nasıl Açılır, Tekrar Açma Formu 2021
Gündem 71 Editörü • 8 Mart 2021 21:25
Kapanan, Kapatılan, Dondurulan İnstagram Hesabı Kaç Günde Açılır, Nasıl Açılır, Tekrar Açma Formu 2021

Instagram hesabınızı sildiyseniz ve kurtarmak istiyorsanız, Kapanan, Kapatılan, Dondurulan İnstagram Hesabı Kaç Günde Açılır, Nasıl Açılır, Tekrar Açma Formu 2021 size çok uygun bir içeriktir.

Instagram politikasına göre önceki hesabınızı veya daha önce kullandığınız kullanıcı adını geri alamayacağınızı bilmelisiniz. Ancak, geçici olarak devre dışı bıraktıysanız, bir hesabı istediğiniz zaman yeniden etkinleştirebilirsiniz.

1.Instagram Uygulamanızı açın . Geçici olarak devre dışı bırakılan bir hesabı yeniden etkinleştirmek için, hesabınıza tekrar giriş yapmanız yeterlidir.

Bu eylem çok basit görünür, ancak göründüğünden daha karmaşık olabilir. Instagram, hesapların yeniden etkinleştirilmesi konusunda çok katıdır.

Ayrıca hesabınızı geçici olarak devre dışı bırakırsanız, Instagram’ın hesabınızı yalnızca bir hafta süreyle devre dışı bırakacağını da göz önünde bulundurmalısınız.

  1. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi girin. Bu kimlik bilgileri, devre dışı bırakılan hesabınızı başarıyla geri yüklerse, bu, hesabınızın yeniden etkin olduğu anlamına gelir!

Öte yandan, bu adım işe yaramadıysa ve oturum açamazsanız, şifrenizi sıfırlamanız gerekecektir.

3.Instagram şifrenizi sıfırlayınız.

Giriş yaparak hesabınızı yeniden etkinleştiremediyseniz, ikinci bir seçeneği deneyebilirsiniz: Şifrenizi sıfırlayın .

Aslında, şifrenizin ne olduğunu hatırlamıyorsanız, bu aynı zamanda onu nasıl kurtarabileceğinizi veya ileride değiştirebileceğinizi de gösterir.

  1. Bağlantısına tıklayın şifremi unuttum? oturum açma düğmesinin altında.
  2. Instagram hesabınızı oluşturmak için kullanılan kullanıcı adınızı veya e-posta adresini girin. Bilgileri doğru girdiyseniz, şifrenizi sıfırlama adımlarını içeren bir e-posta alacaksınız.

Zaten hesabınızda oturum açtıysanız ve şifrenizi değiştirmek istiyorsanız, kullanıcı profilinizden ayarlara erişmeniz gerekir. Ekranın sağ üst köşesinde bulunan üç noktaya dokunun. Hemen Parola Değiştir seçeneğini bulacaksınız .

İlginizi çekebilecek bir diğer yazı olan Instagram içeriğimiz olan Instagram MP3 İndir göz atabilisiniz.

GÜNDEM71