Kerem Dinç ve Fatih Diri MHP’den Keskin Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı
Gündem 71 Editörü • 5 Aralık 2023 23:07
Kerem Dinç ve Fatih Diri MHP’den Keskin Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı Başvurusunu Yaptı

Kerem Dinç ve Fatih Diri Milliyetçi Hareket Partisi (MHP)’den Keskin Belediye Başkanlığı için aday adaylığı başvurusunda bulundu.

Keskin’de süpermarket sahibi ve aynı zamanda nakliyat firması olan iş insanı Fatih Diri dün sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada; “Milliyetçi Hareket Partisi genel başkanımız Sayın DEVLET BAHÇELİ beyin elini öpüp. Bu Kutlu davada görüşlerini alarak bu yola çıkmamızda desteğini esirgemediği için kendisine gönülden saygılarımı ve sevgilerimi sunarım. Allah’ın izniyle bu çıktığımız yolda.. KAZANAN KESKİN OLACAK..” ifadelerine yer vererek başvurusunu MHP Genel Merkezi’ne yapmıştı.

Bugün ise Kerem Dinç MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı ile birlikte MHP Genel Merkezi’nde Keskin Belediye Başkanlığı Aday Adaylığı başvurusunda bulundu.

Konu ile ilgili Abalı sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

Türk Dünyası’nın Bilge Lideri Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendi’yi makamında ziyaret ederek hayır dualarını aldık.

Ayrıca Keskin Belediye Başkan Aday Adayımız Sayın Kerem Dinç beyefendi’nin aday adaylık başvurusunda yanında bulunarak, Genel Başkan Yardımcılarımız Sayın Sadir Durmaz ve Sayın Feti Yıldız beyefendileri ziyaret ettik.

Birlik, beraberlik ve kardeşlik hukuku ile aday kim olursa olsun, bir olacağız, beraber olacağız ve üç hilalli sancağı belediye burçlarına hep birlikte asacağız.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!