Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım Mazbatasını Aldı
Gündem 71 Editörü • 4 Haziran 2019 16:35
Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım Mazbatasını Aldı

Türkiye gündeminde yer alan Keskin Yerel Seçimi geçtiğimiz günlerde sonuçlandı ve başkan Ak Parti adayı Dede Yıldırım oldu.

Kırıkkale haber merkezine gelen bilgide geçtiğimiz Pazar günü yapılan ve Türkiye’nin yakından takip ettiği seçimlerde kazanan başkan Dede Yıldırım oldu.

Başkan Yıldırım bugün düzenlenen törenle mazbatasını aldı. Öğleden sonra Ak Parti Keskin İlçe Binasında düzenlenen bayramlaşma programında vatandaşlarla bir araya gelen Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, İlçe Başkanı Halim Bulut ve partililer daha sonra Keskin Adliye binası önünde toplandı. Burada düzenlenen törenle Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım mazbatasını aldı.

Sevinç eşliğinde Keskin Belediye binası önüne gelen partililer ve Keskin Belediye Başkanı Dede Yıldırım, Ak Parti Kırıkkale İl Başkanı Nuh Dağdelen, İlçe Başkanı Halim Bulut Belediye binasına geçmeden Keskin Halayı çektiler. Dua edilerek Belediye binası balkonuna geçildi burada Başkan Yıldırım yaptığı konuşmada; “Mazbatamızı alarak görevimize başladık. Tekraren tüm hemşehrilerime teşekkür ediyorum. Keskin Daha Güzel Olacak” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!