Keskin’de Ekmel Cönger Rüzgarı Esiyor
Gündem 71 Editörü • 23 Şubat 2024 23:39
Keskin’de Ekmel Cönger Rüzgarı Esiyor

AK Parti Keskin Belediye Başkan Adayı Ekmel Cönger yerel seçim çalışmalarını ara vermeden sürdürüyor.

Keskin ve köylerini karış karış gezerek birebir vatandaşlarla temas kuran Cönger gerek sahada gerekse de toplantılarda vatandaşlarla bir araya geliyor.

Adaylığının açıklanmasının ardından çalışmalarına son hızıyla devam eden Cönger, Keskin’li vatandaşların her anında yanında oluyor. Birçok Keskinli tarafından sevilen bir kişi olan Ekmel Cönger, vatandaşlardan destek toplamaya devam ediyor. Katılımlarla Keskinliler Cönger’in her zaman yanında olduğunu gösterirken bir çok aile tarafından Cönger’e destek katılımları çığ gibi büyüyor.

Adaylığının açıklanmasının ardından sosyal medya hesabından birliktelik vurgusu yaparak yaptığı açıklamada Cönger şu ifadelere yer verdi;

31 Mart 2024 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinin ülkeye, Kırıkkale’ye ve Keskin’e hayırlara vesile olmasını temennisinde bulunan Ak Parti Keskin Belediye Başkan Adayı Ekmel Cönger “Seçim kuruluna listeler teslim edilmiş olup başkan adayı, il genel meclis üyesi adayı ve belediye meclis üyesi adayları olan tüm abilerime, kardeşlerime başarılar diliyorum.

Tüm adaylardan bir konuyu özellikle istirham etmek istiyorum. Keskin hepimizin. Cenazemiz, düğünümüz, acımız sevincimiz bir. Hepimiz birbirimizi günde en az üç kez görüyoruz.

Derdimiz Keskin, Allah’ın izniyle 40 gün sürecek olan bu seçim atmosferinde ilçemizde meydana gelecek herhangi bir olumsuzluğa karşı ayrılmaya ayrışmaya izin vermemelerini, ilçemizin tarihine ve adına yakışır bir seçim propagandası geçirmemizi, seçimden sonrada yine ilçemiz için birlik beraber olmamız gerektiğini düşünüyorum.

Allah hepimizin yardımcısı olsun kazanan Keskin olsun inşallah.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!