Keten Gömlek Rahatlığı
Gündem 71 Editörü • 29 Aralık 2021 23:14
Keten Gömlek Rahatlığı

Erkek giyimi kadın giyimine kıyasla çok daha az seçenek içerir. Erkek giyiminin gerek iş yaşamında gerek gündelik yaşamda tüm mevsimlerde vazgeçilmezleri arasında ise gömlekler yer alır. Gömlek olarak da kullanılan malzemesine göre farklı türler vardır. Onlardan bir tanesi de tam anlamı ile bir klasik olan keten gömlek modelleridir. Keten kumaş özellikleri itibarı ile özellikle yaz aylarında tercih edilir. Yaz aylarında kişinin terini emme ve sıcaklardan etkilenmemesini sağlar.

Sezonun Keten Gömlek Modelleri

Erkeklerde bu sezonun keten gömlek modellerine bakıldığında oversize olanlar ilk olarak öne çıkıyor. Uzun kollu olanlar, kısa kollu olanlar, karışımlı olanlar, bohem tarzda olanlar, ekoseli olanlar ve elbette klasik tarzda olanlar ilk başta bu sezon için söylenebilecek olan modellerdir.

Keten gömlek fiyatlarına bakıldığında ise üretici markasına, gömleğin özelliklerine, satış adresine ve tasarımına göre değişiklikler gösterir. Siz de çok özel gerçekten keten olduğundan emin olacağınız bir keten gömlek arıyor iseniz o zaman tek yapmanız gereken şey https://www.beyyoglu.com/erkek-gomlek  sitesine girerek sipariş vermeniz olacaktır.