Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer Hizmeti İle Güvenilir Ulaşım
Gündem 71 Editörü • 22 Mayıs 2023 22:16
Kıbrıs Ercan Havalimanı Transfer Hizmeti İle Güvenilir Ulaşım
Kırıkkale Haber

Yavru Vatan Kuzey Kıbrıs’a Türklerin geçerli kimlik kartları ile turistik olarak geçiş yapmaları mümkündür. Ancak Güney Kıbrıs için aynı durum geçerli değil. Oraya geçmek için Schengen vizenizin olması gerekir. Kuzey Kıbrıs’a gitmek için ise Türkiye’den iki farklı yol var. Bunlardan bir tanesi havayolu, diğer ise denizyolu. En konforlusu ise havayolu. Çünkü uçakla yalnızca birkaç saat içerisinde Ercan Havalimanı’nda olabilirsiniz. Ancak havalimanından şehir merkezine giderken mutlaka Kıbrıs havalimanı transfer hizmetini tercih etmelisiniz. Çünkü toplu taşıma ve taksi gibi seçenekler size beklediğiniz konforu vermeyecektir.

Kuzey Kıbrıs’ta Güvenilir ve Konforlu Ulaşım

Uçakla Ercan Havalimanı’na indikten sonra şehir içinde ulaşım yapmak son derece zor. Çünkü toplu taşıma ağı yeterli değil. Saat başı gelen toplu taşıma araçları çok fazla dolu olduğundan, yolculuk sizin için zahmetli olacaktır. Ancak güvenilir, konforlu ve hızlı bir ulaşım için Kıbrıs transfer hizmetini tercih edebilirsiniz. Bu şekilde toplu taşıma ya da taksi gibi zahmetli ulaşımdan uzak kalacak, ulaşımda konforu elde edebileceksiniz.

Uçaktan indikten sonra havalimanının çıkışında transfer firmaları yolcuları beklerler. Burada rezervasyon yaptırdığınız transfer firmasının çalışanları sizi karşılayacağından, eşyalarınız hemen araca yerleştirilir ve keyifli yolculuğunuz başlar. Ancak rezervasyon yaptırmadan Kuzey Kıbrıs’a gelirseniz, bu durumda havalimanında transfer araçlarını beklemek durumunda kalabilirsiniz.

Otelinize Transfer Hizmeti Sayesinde Ulaşın!

Kuzey Kıbrıs’ın birbirinden güzel yüzlerce oteli bulunduğundan, tatil anlayışınıza uygun bir otel bulabilirsiniz. Ancak tatilinizin keyifli geçmesi için yolculuğunuzun keyifli geçmesi son derece önemli olacaktır. Aksi durumda keyifli olmayan, meşakkatli ve yorucu bir yolculukla otelinize geldiğinizde, tatilinize olan bakış açınız olumsuz etkilenecektir. Ancak Kıbrıs Ercan Havalimanı transfer hizmetini tercih ederseniz, havalimanından Kuzey Kıbrıs’ın tüm noktalarına büyük bir konforla ulaşabilirsiniz.

Oteliniz Kuzey Kıbrıs’ın neresinde olursa olsun Kıbrıs transfer hizmeti dilediğiniz noktaya en güvenilir, hızlı ve konforlu şekilde ulaşabilirsiniz. Ancak havalimanında vakit kaybetmeden otelinize ulaşmak isterseniz, o halde mutlaka uçağa binmeden önce transfer rezervasyonu yaptırmalısınız. Bu şekilde siz henüz uçaktan inmeden transfer firması çalışanları sizi havalimanında bekleyeceklerdir. Siz de hemen rezervasyon yapmak ve detayları öğrenmek isterseniz, www.kibristransfer.com adresini ziyaret edebilirsiniz.