Kırıkkale Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü, Hüsnü Bengin Efetürk Atandı
Gündem 71 Editörü • 8 Ekim 2019 21:29
Kırıkkale Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü, Hüsnü Bengin Efetürk Atandı

Mardin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengin Efetürk, Kırıkkale Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğüne atandı.

Mardin’de üç yıla aşkın süredir Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü olarak başarılı çalışmalara imza atan Hüsnü Bengin Efetürk, Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk, imzasıyla Kırıkkale il müdürlüğü görevine atandı.

Kırıkkale il müdürlüğü görevine atandığını kaydeden Mardin Aile Çalışma ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Hüsnü Bengin Efetürk, AK Parti hükumetince merkeze insanı koyan sosyal projelerin Mardin ayağında kurum çalışanları olarak yaklaşık 4 yıllık süre içerisinde gerek kırsal, gerekse de şehir merkezlerinde neredeyse gidilmedik ev, çalınmadık kapı bırakmadıklarını ifade etti.

Efetürk, “Mardin’de özellikle de Nusaybin, Dargeçit ve Derik’te gerçekleşen operasyonlar sırasında evlerinden çıkmak zorunda kalan vatandaşlarımıza devletimizin sıcak elini, sosyal projelerin eksiksiz bir şekilde ulaştırılması konusunda çalışmalarımız oldu. O zor dönemde hükümetimizin vatandaşlarımıza sunduğu imkanların ulaştırılması için gece demedik, gündüz demedik kurumdaki arkadaşlarımızla birlikte çalıştık. Bu vesileyle mesai arkadaşlarıma özverili çalışmalarını hiç bir zaman unutmayacağım. O çalışmaların verdiği gururu yaşayan bir yönetici olarak bütün kurum çalışanlarıma, benimle birlikte mesai harcayan arkadaşlarımıza teşekkürü bir borç biliyorum.” dedi.

Kaynak: Mardinlife

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!