Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal Personelleriyle Bayramlaştı
Gündem 71 Editörü • 15 Nisan 2024 13:59
Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal Personelleriyle Bayramlaştı

Kırıkkale Belediye Başkanı Av. Ahmet Önal; Ramazan Bayramı’nı da içine alan 9 günlük tatil sonrası ilk mesai gününde, bayram süresince fedakârca görev yapan belediye personeliyle bayramlaştı.

Personele hitap eden gelen Belediye Başkanı Önal, “Personelimiz ile birlikte Kırıkkale Belediyesini vatandaşlarımızla kucaklaştıracağız arada ki duvarları kaldıracağız”

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal, Kırıkkale Belediyesi yemekhanesinde, hizmet binasında ve dış birimlerde çalışan personel ile tek tek bayramlaştı. Başkan Önal, burada yapmış olduğu konuşmada “Kırıkkale’de herkesin Belediye Başkanı olacağım. Sizler ile birlikte belediyemiz ile vatandaşımızı kucaklaştıracağız. Kimseyle kutuplaşmanın bir anlamı ve faydası yok. İşini yapan, vatandaşımıza yardımcı olan, hukuktan ayrılmayan tüm çalışanların başımız üstünde yeri var.” İfadesini kullandı.

Asla Yorulmayacağım

Kırıkkale Belediyesi personelini önemsediğini ve değer verdiğinin altını çizen Başkan Önal “Güzel işleri birlikte yapacağız. Ben nefsini terbiyelemiş biriyim, süreli olarak bana bu görevin verildiğini de bilen bir kişilim. Emanete gücüm yettiğince sahip çıkıp, layıkıyla yerine getirmeye çalışacağım. Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün “Dinlenmemek üzere yola çıkanlar asla ve asla yorulmazlar” dediği gibi dinlenmemek üzere yola çıktım, asla yorulmayacağım. Kırıkkale Belediyesine daha önce hizmet etmiş hayatta olan her bir başkanımıza teşekkür ediyor, hayatını kayıp etmiş olanları rahmetle yad ediyorum” ifadesini kullandı.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!