Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’dan Ramazan Bayramı Mesajı 
Gündem 71 Editörü • 8 Nisan 2024 14:56
Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’dan Ramazan Bayramı Mesajı 

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

Kırıkkale Belediye Başkanı Ahmet Önal’ın Ramazan Bayramı nedeniyle yayınlamış olduğu kutlama mesajında şu ifadelere yer verdi:

Kıymetli Hemşehrilerim; Kardeşlik, dayanışma ve yardımlaşma duygularının yoğun olarak yaşandığı Mübarek Ramazan ayının ruhunu şimdi bayrama taşıyoruz.

Halkımızı birleştiren, toplumumuzu bütünleştiren bayramlar millet olarak sahip olduğumuz en güzel değerlerdendir. Birlik ve beraberliğimizin daha da pekişmesine fırsat tanıyan bayramlarımızı bundan sonraki zamanlarda daha güzel ve daha huzurlu günlerde kutlamakta en büyük arzularımızdandır. 

Asırlardır bizleri birbirimize bağlayan manevi değerlerimizden biri olan Ramazan Bayramı’nın,  başta Kırıkkale’mize, ülkemize, tüm İslam âlemine ve dünya insanlığı adına hayırlara vesile olmasını diler,

Kırıkkaleli hemşehrilerimin, belediyemizin her kademedeki mesai arkadaşlarımın ve aile bireylerinin, şehit aileleri ve gazilerimizin, sivil toplum kuruluşlarının bayramlarını yürekten kutlar, muhabbetin şeker tadında olacağı bir Ramazan Bayramı geçirmeniz dilerim…

Ramazan Bayramımız mübarek olsun.

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!