Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’dan Yeni Yıl Mesajı
Gündem 71 Editörü • 31 Aralık 2021 10:23
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’dan Yeni Yıl Mesajı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yeni yıl nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Başkan Saygılı mesajında şu ifadelere yer verdi;

Aziz hemşehrilerim, 

Pandeminin ağır şartlarının aralandığı, önemli gelişmelere şahitlik ettiğimiz 2021 yılını geride bırakıyor, daha güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığımız yeni bir yıla giriyoruz. 

Rabbim’den, 2022 yılının ülkemiz, milletimiz, Kırıkkale’miz ve tüm insanlık için hayırlara vesile olmasını diliyorum. 

Sevgili hemşehrilerim, 2021 yılını Kırıkkale’miz için yoğun mesai harcayarak geçirdik. Yılın ortası ile birlikte startını verdiğimiz projelerimiz planladığımız gibi hamd olsun ilerliyor. 

Sizlerinde şahitlik ettiği gibi şehrimizin dört bir yanı şantiye gibi. Bir tarafta yollarımız yenileyip yılın son günü dahi asfalt serimi yaparken diğer tarafta köprülü kavşak, alternatif içme suyu, parklar, bilim merkezi, buz pisti, kent yönetim merkezi, akıllı kavşak, araç filomuza yeni araçların katılması gibi burada sayamacağım bir çok çalışmamız hızla devam ediyor. 

Sevgili hemşerilerim; Kırıkkale Belediyesi olarak, yeni yılda da hizmet maratonumuza hız kesmeden devam edeceğiz. Şehrimizin refahına, halkımızın mutluluğuna olumlu katkı sağlayacak yepyeni hizmetler üretmek öncelikli hedefimiz olmaya devam edecek.

Şükürler olsun ki, 2021’i geride bırakırken alnımız açık, yüzümüz ak, vicdanımız huzurlu. 2022 için ise başlattığımız projelerin tamamlanıp, aziz hemşehrilerimizin hizmetine sunduğumuz hemen devamında yeni projeler ve başlangıçlar yapacak olmanın heyecanı içindeyiz. 

Bu vesile ile 2022 yılının ülkemize, milletimize, şehrimize esenlik, huzur, sağlık ve hayırlar  getirmesini diliyorum. 

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!