Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Esnaf Ve Vatandaşla Bir Araya Geldi
Gündem 71 Editörü • 13 Temmuz 2023 18:11
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Esnaf Ve Vatandaşla Bir Araya Geldi

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, her zaman olduğu gibi esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelmeye devam ediyor.

Saygılı ziyaretlerinde vatandaşların istek ve sorunlarını dinledi. 

İSTEK VE SORUNLARINI DİNLEDİ

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı,  iş yerlerinde esnafları ziyaret etti. Vatandaşlarla ile  bir araya geldi, istek ve sorunlarını dinleyen Başkan Saygılı, İlgili birim müdürlerine talimat verdi. Ziyaretleri sonrasında açıklamalarda bulunan Başkan Saygılı, her zaman vatandaşlar ve esnaflar ile bir araya geldiklerini ifade etti.  Göreve geldiği günden bu yana her fırsatta gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek, vatandaşların istek ve taleplerini dinliyor. 

TALEPLERİ YERİNDE DİNLİYOR 

Esnaf ve vatandaşlardan şehrin sorunlarını ve halkın taleplerini yerinde dinleyen Saygılı, birçok soruna hızlı müdahale şansı buluyor. Seçildiği günden itibaren esnaflarla olan bağlantısını hiç koparmadığını dile getiren Başkan Saygılı, gerçekleştirdiği esnaf ziyaretlerinin, kendisine birçok soruna yerinde müdahale etme şansı tanıdığını ifade etti. Esnaf ziyaretlerinde vatandaşlar taleplerini bire bir kendisine ilettiğini ve imkanlar dahilinde olan bütün taleplere cevap verme gayretinde olduğunu söyledi.

ESNAF VE VATANDAŞIMIZIN YANINDAYIZ 

Başkan Saygılı, “Tabii ki Kırıkkale Belediyesinde görev yapan arkadaşlarımızda birlikte büyük bir ekibiz ama biz şehrimizin esnafları ile de büyük bir ekip olduk. Esnaflarımızın bizlere olan ilgisi her zaman bizlere şevk verdi. Göreve geldiğimiz ilk günden bu yana fırsat bulduğumuz her an kendimizi esnaf ve vatandaşlarımızın arasında atıyoruz ” dedi. 

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!