Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Gazetecilerle Bir Araya Geldi
Gündem 71 Editörü • 10 Ocak 2023 21:02
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Gazetecilerle Bir Araya Geldi

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü dolayısıyla Kırıkkale’de görev yapan basın temsilcileriyle bir araya geldi.

MKE Lokalinde gazeteciler onuruna verilen yemekte konuşan Başkan Saygılı gazetecilerin gününü kutladı. Günün anısına gazetecilere nostaljik radyo hediye eden Başkan Saygılı gazetecilerin gününü kutladı.

Belediye Başkanı Saygılı “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla şehrimizde görev yapan ulusal ve yerel basın mensubu arkadaşlarımız ile bir 10 Ocak gününde yine bir araya geldik. Gazeteciler bir nevi toplumun hem aynası, hem de sesi. Bu görevi ifa ediyorsunuz. Allah bu görevinizi sağlıklı sıhhatli ve hayırlı şekilde yapmayı nasip eylesin. Bundan sonraki yıllarda güzellikler içerisinde geçer inşallah. Bu manada Kırıkkale’deki gazetecilerimizin konulara her yönüyle yaklaşması bizleri sevindiriyor. Bu vesileyle büyük özverilerle ilkeli ve tarafsız habercilik yapmak adına çalışmalarını sürdüren basın emekçilerimizi kutluyor, muvaffakiyetler diliyorum” dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!