Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Vatandaşlarla Hasbihal Edip Sorunlarını Dinledi
Gündem 71 Editörü • 23 Temmuz 2022 10:14
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı Vatandaşlarla Hasbihal Edip Sorunlarını Dinledi

Her fırsatta vatandaşlarla iç içe olmaya özen gösteren Belediye Başkanımız Mehmet Saygılı, Cuma Namazı sonrası Çullu Mahalle sakinleriyle bir araya gelerek hasbihal edip sorunlarını dinledi.

TALEPLERİ DİNLEDİ

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, şehir genelinde her fırsatta vatandaşlarla bir araya geliyor. Talepleri birinci ağızdan dinleyen Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, bu hafta Cuma Namazını Çullu Fatih Sultan Mehmet camiinde eda ettikten sonra, cemaat ile selamlaşıp birlikte muhtarlığa kadar yürüyerek burada vatandaşları dinledi.

GECE GÜNDÜZ MESAİ

Çullu Mahalle Muhtarı İbrahim Ayten ve mahalle sakinleri ile hasbihal edip sorunlarını dinleyen başkan Mehmet Saygılı vatandaşların taleplerinin çözümü için gerekli adımların atılması için notlar aldı.

SÖZLERİMİZİ BİR BİR YERİNE GTİRİYORUZ.

Kırıkkale’de yürütülen çalışmalar hakkında da mahallelilere bilgi veren Başkan Saygılı Vatandaşların sorunlarını çözmek için gayret ettiklerini ifade ederek “Her anımızı vatandaşımızla geçirmeye gayret gösteriyoruz. Ziyaretlerde vatandaşlarımızın taleplerini dinliyoruz. Bu talepleri karşılama konusunda azami gayret sarf ediyoruz. Dolayısıyla sürekli sahada olmaya çalışıyoruz. Çok şükür bugüne kadar bizlere iletilen sorunları çözüme kavuşturulmak için çalışmalarımızı yürütüyoruz. Vatandaşlarımızla gönül bağımızı koparmadan her zaman iç içe olmaya devam edeceğiz” dedi.

Başkan Saygılı yaptığı çalışmalar hakkında da Bilgi vererek çok şükür verdiğimiz sözleri tek tek yerine getiriyoruz Etiler Köprülü Kavşağı tamamladık ve Vatandaşlarımızın hizmetine sunduk bölgede trafiği büyük oranda rahatlattık geçtiğimiz yıl 160 bin ton asfalt attık tüm mahallelerimizde andezit çalışmalarımız devam ediyor bunların da büyük bir kısmını tamamladık yürüyüş yolları kazandırdık şehrimizdeki yeşil alan sayısını arttırıyoruz 3 yeni park yapımını tamamladık 2 parkımızda yenileme çalışmamız devam ediyor yeni mesire alanını hemşirelerimizin hizmetine sunduk Burası çok büyük ilgi görüyor Mahalle konaklarımız bayanlarımız burada üretiyor aynı zamanda sosyalleşiyorlar ben hususa çok önem veriyorum. Belediyemizin kiralık aracı kalmadı araç parkurunu genişlettik Böylelikle daha seri ve hızlı bir şekilde vatandaşlarımıza hizmet sunuyoruz Bununla birlikte ardiyeciler Sitesi Oto Galericiler Sitesi ve otobüs hareket Merkezi ihale aşamasında şehir mezarlığımız tamamlandı Yakında onu da hizmete açıyoruz Kırıkkale için aşkla canla başla çalışmaya devam ediyoruz En büyük desteği de ses vatandaşlarımızdan alıyoruz’ dedi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!