Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’dan Çat Kapı Ziyaretler
Gündem 71 Editörü • 1 Mayıs 2021 21:10
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’dan Çat Kapı Ziyaretler

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Bağlarbaşı Mahallesi ve Kaletepe Mahallesi’nde  “Çat Kapı” ziyaretler gerçekleştirdi. 

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan ayının manevi ikliminde mahallerde maske, mesafe ve hijyen kuralarına uyarak “çat kapı” ev ziyaretleri gerçekleştiriyor. Başkan Saygılı, vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözüm için talimatlar veriyor. 

YAKINDAN İLGİLENİYOR

Başkan Mehmet Saygılı, maske, mesafe ve hijyen kuralarına uyarak Kırıkkaleli vatandaşların evlerine konuk olarak sorunlarını dinlemeye devam ediyor.  Saygılı, evlerine misafir olarak kabul eden vatandaşların sorunlarını dinleyerek çözümü için talimatlar veriyor.  Saygılı, çat kapı ziyaretlerinde vatandaşlarla yakından ilgileniyor.

TEVAZU İÇİNDE DEĞERLENDİRMELİYİZ

Mahalle sakinleri ile sohbet eden Başkan Saygılı,   “çat kapı” ziyaretlerine devam ettiğini söyledi.  Başkan Saygılı, “11 ayın sultanı Ramazanı Şerif bereketiyle geldi. Bugünleri bir fırsat olarak görmeli paylaşım ve tevazu içinde değerlendirmeliyiz.  İhtiyaç sahiplerine yardım etmeliyiz. Bizim inancımızın temelinde bu var.” diye konuştu.

TÜM İBADETLERİ KABUL EYLESİN

Belediye olarak her zaman ihtiyaç sahibi olan vatandaşların yanında olduklarını belirten Başkan Saygılı, “Bu kapsamda özellikle ihtiyaç sahibi ailelerimizi ve vatandaşlarımızı yalnız bırakmıyoruz. Evine girmediğimiz, hizmet götürmediğimiz, hiçbir gariban, yoksul, yetim, ihtiyaç sahibi kalmasın istiyoruz. Allah yaptığımız tüm ibadetleri kabul eylesin. ” şeklinde konuştu. 

Başkan Saygılı’nın evlerine konuk olduğu vatandaşlar. Her zaman desteklerinden ve  sorunlar ile yakından ilgilenen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı başta olmak üzere tüm belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!