Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Gündem 71 Editörü • 11 Mayıs 2021 15:35
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’dan Ramazan Bayramı Mesajı
Kırıkkale Haber

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında “birlik, beraberlik ve kardeşlik içerisinde Ramazan Bayramına ulaşmanın sevinç ve mutluluğunu yaşıyoruz” dedi.

YARDIMLAŞMA DUYGUSUNU PEKİŞTİRDİK

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, Ramazan Bayramı nedeniyle yayınladığı kutlama mesajında “Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu ebedi azaptan kurtuluş olan Ramazan ayını daha nihayete erdirdik. Bir mübarek Ramazan ayını da geride bırakarak, bayramı idrak etmekte, bu güzel günlerin feyz, rahmet ve bereketinde bulunmaktayız.” ifadesini kullandı.

TELEFON İLE DE OLSA BÜYÜKLERİMİZİ İHMAL ETMEYELİM

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, vaka sayılarında ki artış nedeniyle salgının toplum sağlığında oluşturduğu riski düşürmek ve yayılım hızını kontrol altında tutma amacıyla kısıtlama tedbirleri uygulandığını hatırlatarak “Bizleri manevi iklimiyle saran, kaynaştıran ve kucaklaştıran bu Ramazan Bayramında evde kalmanın, sosyal mesafeyi korumanın, koronavirüsten kurtulmak için kritik önem taşıdığını unutmayalım. Ama büyüklerimizi bu Ramazan bayramında telefon ile arayarakta olsa onları ihmal etmeden bayramlarını kutlayalım” dedi.

Saygılı mesajının sonunda “Bu duygu ve düşüncelerle, tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularla kutlar, bu vesile ile aziz şehitlerimizi ve kahraman gazilerimizi rahmet ve şükranla anar, herkese sevdikleri ile birlikte sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmelerini dilerim” ifadelerini kullandı.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!