Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’dan Yeni Yıl Mesajı
Gündem 71 Editörü • 31 Aralık 2020 11:39
Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’dan Yeni Yıl Mesajı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yeni yıl dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

Başkan Saygılı yeni yıl dolayısıyla yayınladığı mesajında; 2020 yılını geride bırakıyor; yeni umutlarla, yeni heyecanlarla yeni bir yıla hazırlanıyoruz. Öncelikle 2021 Yılının Kırıkkaleli hemşerilerimize, milletimize ve tüm insanlığa sağlık, bereket ve huzur getirmesini temenni ediyorum.

Geride bıraktığımız 2020 yılı dünya ve ülkemiz de Covid-19 salgını ile mücadele yılı olarak akıllarda kalacağını belirten Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı , “Salgında ve yıl içerisinde yaşanan çığ, deprem gibi doğal afetlerde hayatlarını kayıp eden tüm vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet diliyorum. Salgın sürecinde en büyük mücadeleyi veren bir çok fedakarlıklara imza atan sağlık çalışanlarımıza bir kez daha şükranlarımı sunuyorum” ifadelerini kulandı.

Başkan Saygılı, “Bu zorlu süreçte Kırıkkaleli hemşerilerimizi salgından korumak için üzerimize düşen tüm görevleri eksiksiz yerine getirme gayreti içinde olduk. Bunun dışında 2020 yılında pandeminin getirdiği tüm sosyal ve ekonomik aksaklıklara rağmen önemli çalışmalara imza attık, her daim vatandaşlarımızın hizmetinde olduk” diye konuştu

2021 yılında da aynı kararlılık ve azim ile çalışmalarımıza devam edeceğini belirten Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Bu vesileyle Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde 2023 hedeflerimize ulaşma gayretiyle, felaketlerden uzak, umudun, sağlık ve bereketin bol olduğu, yeni yılın hayırlara vesile olmasını rabbimden niyaz ediyorum” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!