Kırıkkale Belediyesi Covid-19’a Göz Açtırmıyor
Gündem 71 Editörü • 21 Mayıs 2020 21:14
Kırıkkale Belediyesi Covid-19’a Göz Açtırmıyor

Covid-19’a karşı en çok mücadele veren kurumlardan olan Kırıkkale Belediyesi sokak, cadde yıkama ve dezenfekte ederek, minibüsçü esnafına maske dağıttı.

Minibüsçüler de Kırıkkale Belediyesi’nin verdiği destekten ötürü ekiplere teşekkür etti.

Koronavirüs salgınına karşı belediye tarafından alınan önlemlerin her geçen gün artırıldığını belirten Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Bunu başarmanın bir yolu da hep birlikte gönül olarak el ele vermekten geçiyor. Her gün sayılar açıklanıyor. Kaç kişi virüse maruz kalmış açıklanıyor devletimiz tarafından ve ciddi tedbirler alınıyor.” ifadelerini kulandı.

İNŞALLAH AZ KALDI BU İLLETTEN KURTULACAĞIZ

Özellikle 65 yaş üstü vatandaşlarında dışarıya çıkmaması noktasında tedbirler alındığını ifade eden Başkan Saygılı, “Biliyorsunuz vefa gruplarımız var. Valiliğimizin başkanlığında belediyemiz de bu işte aktif olarak çalışıyor. İnşallah az kaldı bu illetten kurtulacağız” ifadelerini kullandı. Dezenfekte çalışmalarının 24 saat sürdüğünü kaydeden Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı, kent genelinde insanların yoğun olduğu yerlerde yıkama ve ilaçlama çalışmalarının yapıldığını da sözlerine ekledi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!