Kırıkkale Belediyesi Dezenfekte Ekibi Özverili Çalışmalarını Sürdürüyor
Gündem 71 Editörü • 13 Aralık 2020 17:12
Kırıkkale Belediyesi Dezenfekte Ekibi Özverili Çalışmalarını Sürdürüyor

Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü ekipleri, kısıtlama günlerinde de yıkama ve dezenfekte işlemlerine ara vermeden devam ediyor.

Cadde ve sokakların yanı sıra vatandaşlarımızın gönül rahatlığı ile kullanabilmeleri için Yüksek İhtisas Hastanesi çevresinde de kapsamlı çalışma gerçekleştirdiler.

SAĞLIKLI ORTAM OLUŞTURMAK İÇİN

Kırıkkale Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, çarşı merkezi ve mahalle ara ve sokaklarında yıkama ve dezenfekte işlemlerini programlı olarak sürdürüyor. Vatandaşlar için daha sağlıklı ortamlar oluşturmak adına özverili olarak çalışmalarını sürdüren ekipler, sabahın erken saatlerinde başladıkları yıkama ve dezenfeksiyon çalışmalarına kısıtlama günleri olan hafta sonu da ara vermeden devam etti.

PERİYODİK OLARAK DEVAM EDİYOR

Vatandaşların yoğun olarak kullandığı sokak ve caddeler, Temizlik İşleri Müdürlüğü ekiplerince belirli periyotlarla yıkanarak dezenfekte edilmeye devam ediyor. Gerçekleştirilen çalışmalar ile vatandaşların gönül rahatlığıyla kullanabileceği alanlar oluşturuluyor. Kısıtlamanın olduğu günlerde de yıkıma araçlarının mesai saatlerinde güçlükle girdiği yerlerde kapsamlı temizlik gerçekleştirdi. Minibüs bekleme durağında başlayan çalışmalar Kırıkkale Yüksek İhtisas Hastanesi ve çevresinde yapılan kapsamlı temizlik ve yıkama ile devam edildi. Yapılan dezenfekte çalışmalarını değerlendiren Kırıkkaleli vatandaşlar, belediyenin çalışmalarına tam not vererek öz veri ile çalışan temizlik işleri ekiplerine teşekkür ettiler.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!