Kırıkkale Belediyesi Koronavirüs İle Mücadeleye Aralıksız Devam Ediyor
Gündem 71 Editörü • 14 Ağustos 2020 11:41
Kırıkkale Belediyesi Koronavirüs İle Mücadeleye Aralıksız Devam Ediyor

Yeni tip Covid-19 salgının devam etmesi nedeniyle Belediye ekipleri denetimlerine ve uyarılarına aralıksız devam ediyor.

Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın talimatıyla Koronavirüs ile mücadele kapsamında ekiplerimiz çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Belediyemiz ekiplerince; alışveriş merkezleri ve berber,kuaför, güzellik merkezlerinde denetimler gerçekleştirdi. Denetimlerde, işletme sahipleri bilgilendirilerek, Covid-19 salgınının toplum sağlığına yönelik oluşturduğu riski yenebilmek için sosyal mesafe, maske ve hijyen kurallarına uyulması yönünde uyarılarda bulundu.

Koronavirüs salgınına karşı çalışmaların 24 saat esası ile devam ettiğini belirten Başkan Saygılı, “Ekiplerimiz aralıksız çalışmalarını devam ediyor. Öz veril ile çalışan tüm ekiplerime teşekkür ediyorum. Hemşehrilerimiz maske, mesafe, ve hijyene dikkat etsinler. Belediye olarak tüm imkanlarımız ile çalışmalarımız devam ediyor” ifadesini kullandı. Denetimlerde sosyal mesafeye uymayan, maskesiz çalışan ve hijyen kurallarına uymayan işletmeler tek tek uyarılırken Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Saygılı “Vatandaşlarımızın huzur ve esenliği için denetimlerimizi sürdüreceğiz” dedi.

Vatandaşlar çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek, Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve belediye ekiplerine teşekkür ettiler.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!