Kırıkkale Belediyesi, Tam Bana Göre Festival’ine Katılacak
Gündem 71 Editörü • 4 Ekim 2022 21:46
Kırıkkale Belediyesi, Tam Bana Göre Festival’ine Katılacak

Kırıkkale Belediyesi, AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara Millet Bahçesi’nde düzenlenecek olan Tam Bana Göre Festival isimli etkinliğe katılacak.

Festivalde stant kuracak olan Kırıkkale Belediyesi, katılımcılara süt şekerinin tanıtımı yapılacak.

KIRIKKALE, FESTİVALE SÜT ŞEKERİ İLE KATILACAK

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı, 5-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Millet Bahçesinde bu yıl ikincisi düzenlenecek olan ‘Tam Bana Göre Festival’de Konser, Gençler ve çocuklar Astronomi, Havacılık ve Uzay Atölyesi, Doğa Bilimleri Atölyesi, Girişim Atölyesi, Matematik Atölyesi, Tasarım Atölyesi ve Teknoloji Atölyeleri olmak üzere toplam 6 farklı atölyelerinde ortaya koyduğu çalışmaları sergilemeye hazırlanırken, teorik, uygulamalı eğitimler ve deney düzenekleri üzerine verilen eğitimler hakkında geniş bilgileri genç kuşaklarla paylaşacak. Anadolu’nun dört bir yanından gelen lezzetleri deneyimleyecek. Kırıkkale ise bu festivalde Kırıkkale’nin geleneksel lezzeti olan süt şekerini tanıtacak.

SAYGILI’DAN FESTİVALE DAVET

Etkinlik hakkında açıklama yapan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “Yerel Yönetimler Başkanlığımız tarafından 5-9 Ekim tarihleri arasında Ankara Millet Bahçesi’nde düzenleyeceğimiz festivale Kırıkkale olarak standımızı kurduk. Kırıkkale olarak gençlerimiz ile Ankara’da olacağız.” ifadelerini kullandı.

kirikkale-belediyesi-tam-bana-gore-festival-1 Kırıkkale Belediyesi, Tam Bana Göre Festival'ine Katılacak

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!