Kırıkkale Belediyesi Tarafından Yapılması Planlanan Dev Projeler Hayata Geçiriliyor
Gündem 71 Editörü • 7 Kasım 2021 11:58
Kırıkkale Belediyesi Tarafından Yapılması Planlanan Dev Projeler Hayata Geçiriliyor

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı kentte planlamasını yapmış oldukları dev projelerin bir bir hayata geçirildiğini söyledi.

Saygılı, kısa süre önce açıkladığı dev projeleri arasında yer alan Alparslan Pehlivanlı Bulvarı üzerinde trafiğin kilit noktası olan Etiler Kavşağı’nda başlatılan köprülü kavşak çalışmaları yerinde inceledi.

İşçilere kolaylıklar dileyen Saygılı, çalışmanın tamamlanması ile trafiğin daha akıcı olacağını ve bölgeye rahatlama getireceğini vurguladı.

Şehrin bir çok noktasında yürütülen çalışmalar ile yakından ilgilenen Saygılı, Kanuni Bulvarı’nda başlatılan ve devamında Osmangazi Mahallesi Doğu ve Şirinevler Bulvarı’nda devam edecek olan asfalt serim çalışmalarını yerinde inceledi.

Ardından da asfalt serim çalışmalarının tamamlandığı Yeni Mahalle Sağlık caddesinde yürütülen bordur çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Çalışmaları yerinde inceleyerek bilgi alan Saygılı ‘’Kırıkkalemiz için açıkladığımız dev 20 proje tüm hızıyla devam ediyor başta Etiller Köprülü Kavşağı olmak üzere, şehrimizin pek çok cadde ve sokağında asfalt serim, bordur, kilit parke çalışmalarımız devam etmekte. Çalışmalar çok hızlı ilerliyor. Tüm projelerimiz kısa süre içinde tamamlanacak. Şehrimize hayırlı olsun’’ ifadelerini kullandı.

Etiler ve Osmangazi Mahallesinde yürütülen çalışmalara eşlik eden mahalle sakinleri çalışmalardan duydukları memnuniyeti dile getirerek Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür etti.

Anadolu Medya

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!