Kırıkkale Belediyesi’nden Bozlak Gecesi
Gündem 71 Editörü • 26 Eylül 2022 18:33
Kırıkkale Belediyesi’nden Bozlak Gecesi

Kırıkkale Belediyesi ve Müzisyenler Derneği iş birliği ile Bozlak gecesi 27 Eylül Salı Saat 18:00’da Büyük Şehir Parkında düzenlenecek.

Kırıkkale Belediyesi tarafından düzenlenecek olan Bozlak Gecesine Yerel Sanatçılar eşliğinde Saat 18:00’da Büyük şehir parkında bugün başlayacak. Düzenlenecek geceye tüm halkımızı davet eden Kırıkkale Belediyesi Ersoy Savaş, Taşan Kardeşler gibi birbirinden değerli sanatçılar katılacak.

Düzenlenecek geceye tüm halkımızı davet eden Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, “ etkinliklerimiz tüm hızıyla devam ediyor Güreş Festivali, Okuma etkinliği gibi etkinliklerimizin yanı sıra Bozlak gecemiz ile etkinliklerimiz devam ediyor. Büyük Şehir Parkında Düzenlenecek etkinliğimize yerel sanatçılarımız sahne alacak. Tüm halkımızı Büyük Şehir Parkında Buluşmaya davet ediyorum.” İfadelerini kullandı.

Bozlak Gecesinde,  Mesut Dağlı, Ali Şahin, Ersoy Savaş, Çetin İçten, Ali Arslan,  Taşan Kardeşler, Didem Güral, Süleymen Yakut,  sahne alacak, Atışmalı  Aşık sahnesinde ise Orhan Üstündağ, Zeki Erdali  Veysel Yıldız,  Dede Akbulut , Saadettin Karalök Kırıkkaleli hemşerilerimiz ile buluşacak.

kirikkale-bozlaklar-gecesi-belediye-2 Kırıkkale Belediyesi'nden Bozlak Gecesi

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!