Kırıkkale Belediyesi’nden Görev Başındaki Güvenlik Görevlilerine Sıcak Çorba İkramı
Gündem 71 Editörü • 11 Nisan 2021 12:07
Kırıkkale Belediyesi’nden Görev Başındaki Güvenlik Görevlilerine Sıcak Çorba İkramı

Kırıkkale Belediyesi, Huzur ve güvenliğimizin teminatı Polis Teşkilatı’nın 176.kuruluş yıl dönümü ve Polis Haftası münasebetiyle güvenlik noktalarında nöbet tutan polis memurlarına sıcak çorba ikramında bulundu.

POLİS HAFTALARI KUTLANDI

Koronavirüs ile mücadele tedbirleri kapsamında hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında görev başında olan polis ekiplerine ve kamu görevlilerine Kırıkkale Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğünce sıcak çorba ve ekmek ikramında bulundu. Güvenlik noktalarında Kırıkkalelilerin huzur ve güvenliği için görev başında olan polis memurlarına sıcak çorba ikramında bulunan ekiplerimiz aynı zamanda Emniyet Mensuplarının polis haftalarını kutladı. Emniyet mensupları da soğuk günlerde içlerini ısıtan çorbanın ve unutulmamanın mutluluğunu yaşadı. 

HER ZAMAN YANLARINDAYIZ

Kırıkkale Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Celalettin Özel, “Kırıkkale Belediye Başkanımız Mehmet Sayglı’nın talimatı ile görev başındaki polis memurlarımıza sıcak çorba ikramında bulunmak istedik. Sokağa çıkma kısıtlamalarının yaşandığı hafta sonları bizler için sahada bulunan polis memurlarımızın günlerini kutlayarak sıcak çorba ikramında bulunarak her zaman yanlarında olduğumuzun mesajını verdik. Aynı zamanda nöbet başında olan İtfaiye, Jandarma ve 112 komuta merkezlerini de ziyaret ederek burada görevli kamu görevlilerine ikramlarda bulunarak kendileri ile sohbet etme imkanı bulduk” dedi. 

Görev başındaki polisler yapılan ikramdan dolayı mutluluk duyduklarını ifade ederek, “Bu soğuk hafta sonu içimizi ısıtan bu ikramdan dolayı Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’ya teşekkür ederiz” dediler.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!