Kırıkkale Belediyesinden Yaşlı ve Bakıma Muhtaç Vatandaşlara Evde Temizlik Hizmeti
Gündem 71 Editörü • 5 Ağustos 2019 22:17
Kırıkkale Belediyesinden Yaşlı ve Bakıma Muhtaç Vatandaşlara Evde Temizlik Hizmeti

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın talimatıyla kentte ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşlar için bayram öncesi ev temizlikleri belediyemiz ekipleri tarafından yapılıyor.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın talimatıyla Sosyal Konsey ekipleri tarafından bayram öncesi kentte ikamet eden yaşlı ve bakıma muhtaç vatandaşların evleri temizlendi. Belediye yatalak, engelli, hasta ve kimsesiz ihtiyaç sahiplerine yönelik Evde Bakım Hizmeti vatandaşların yüzlerini güldürüyor. Engelli, hasta ve kimsesiz ihtiyaç sahiplerine Belediye ekipleri ziyaret ederek evlerinin temizliği yapılıyor. Yapılan hizmet ile vatandaşların yüzleri gülüyor. 79 yaşındaki Menduha Demirel, memnuniyetini dile getirerek, “Evlatlarım gibi hizmet ediliyor bize” dedi.

Kaletepe Mahallesinde yaşayan 80 yaşındaki Hatun Çağlar, Belediye ekiplerine teşekkür ederek “Bu evde yalnız yaşıyorum. Bana sahip çıktıkları için belediyeye teşekkür ediyorum. Ekipler sağ olsun hasta, yaşlı, bakıma muhtaç insanlara sahip çıktılar. Bu ve bu benzer hizmetler yaptıklarından dolayı Belediye Başkanı Mehmet Saygılı ve ekibine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Başkan Saygılı yaşlı ve bakıma muhtaç ailelere bayram öncesi belediyemiz ekipleri evlerini temizledi. belediye olarak kentimizde yaşayan yaşlı, bakıma muhtaç ailelerimize destek veriyoruz. öz veriyle çalışma yapan ekiplerimize teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!