Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kendi Sahasında Iğdır Futbol Kulübü İle 0-0 Berabere Kaldı
Gündem 71 Editörü • 19 Kasım 2022 21:09
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Kendi Sahasında Iğdır Futbol Kulübü İle 0-0 Berabere Kaldı

Türkiye Futbol Federasyonu 3.lig 2.grupta mücadele eden temsilcimiz Kırıkkale Büyük Anadoluspor ligin 12. haftasında kendi saha ve seyircisi önünde Iğdır Futbol Kulübü ile karşı karşıya geldi.

Maç başladığı gibi 0-0 sona ererken Kırıkkalespor puanını 11’e çıkardı ve Kırıkkalespor’un galibiyet özlemi 3 maça çıktı.

BAŞLADIĞI GİBİ BİTTİ

Maça deplasman takımı Iğdır Futbol Kulübü daha iyi başlarken ilk dakikalarda Kırıkkalespor kalesine gelmeye başladı. Maçın 19.dakikasında Kırıkkalespor’dan Burak Özsoy sarı kart gördü. Maçın 26. dakikasında Kırıkkalespor’dan iki oyuncu Özenç Akdağ ve Ufukcan Engin sarı kart gördü. İlk yarı da Kırıkkalespor’a oranla daha çok topla oynayan ve Kırıkkalespor kalesine daha çok şut çeken Iğdır bu girişimlerinden sonuç alamayınca ilk yarı 0-0 bitti.

İkinci yarının henüz başında Iğdır’dan Muhammet Reis sarı kart gördü. Maçın 60.dakikasında Iğdır iki oyuncu değişikliğine gitti. Timur ve Mustafa oyundan çıkarken, yerlerine Hakan ve Batuhan girdi. Maçın 62.dakikasında Iğdır’dan Tahir Babaoğlu sarı kart gördü. Dakika 75’de Iğdır’dan İshak Çakmak sarı kart gördü. 79. dakikada Kırıkkalespor’da Mercan yerini Taner’e bıraktı.

Dakika 83’de Kırıkkalespor’dan Savaş çakır sarı kart gördü. Dakika 88’de Iğdır’da Ahmet Kesim hakem tarafından sarı kart ile cezalandırıldı. Dakika 89’da Iğdır’da Halil yerini Burak’a bıraktı. Dakika 90’da Kırıkkalespor’da Burak yerini Serkan’a bıraktı. Maç başladığı gibi 0-0 sona erdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!