Kırıkkale Büyük Anadoluspor Profil Resmi Kampanyasına Büyük Destek
Gündem 71 Editörü • 5 Aralık 2021 23:31
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Profil Resmi Kampanyasına Büyük Destek

Kırıkkale Büyük Anadoluspor’un üst üste aldığı galibiyetlerin ardından sosyal medyada Kırıkkaleliler bir kampanya başlattı.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor Daltonlar Taraftar Grubu Başkanı Eray Ünver’in önerisi ile yüzlerce Kırıkkaleli Facebook profil resmini Kırıkkale Büyük Anadoluspor logosuyla değiştirdi.

3.Ligde liderin 6 puan gerisinde 2.sırada bulunan Kırıkkalespor, son olarak Modafen ile yaptığı 1-0 galibiyetle sonuçlanan karşılaşma sonrasında Kırıkkale Büyük Anadoluspor Daltonlar Taraftar Grubu Başkanı Eray Ünver’in sosyal medya üzerinden yapmış olduğu çağrı ile Kırıkkaleliler haftaya Pazar günü saat 18:00’a kadar profil resmini Kırıkkale Büyük Anadoluspor logosu ile değiştirdi.

Profil resmini değiştirenler arasında; MHP Milletvekili Halil Öztürk, CHP Milletvekili Ahmet Önal, KOM Daire Başkanı Mahmut Çorumlu, Nüfus ve Vatandaşlık İşleri Genel Müdür Yardımcısı Yusuf Guni, MHP İl Başkanı Erdal Baloğlu, AK Parti İl Başkanı Mustafa Kaplan, AK Parti Merkez İlçe Başkanı Emrah Doğan, Delice Belediye Başkanı Turgut Özdem ile birlikte Kırıkkaleli binlerce vatandaş yer aldı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!