Kırıkkale Büyük Anadoluspor Transferlere Başladı
Gündem 71 Editörü • 22 Ağustos 2020 12:43
Kırıkkale Büyük Anadoluspor Transferlere Başladı

Bu sezon 3. ligde yer alacak olan Kırıkkale Büyük Anadoluspor transferlere başladı.

TFF 3. LiG temsilcisi Kırıkkale Büyük Anadoluspor transfer komitesinin yaptığı çalışmalar sonucunda 4. futbolcu transfer etti. İlk olarak Teknikdirektör Hasan Basri Kara ile anlaşma yapan yönetim ardından oluşturulan Transfer Komitesinin girişimleri sonucunda Kırıkkale Büyük Anadolu spor kulüp Başkanı Veli Uça öncülüğünde 4 futbolcu ile anlaştı.

Komite toplantısının ardından ilk olarak Cengizhan Çanga ile anlaşma sağlayan komite ilk imzayı atmış oldu. Doğulan Subaşı, Buğra Şahiner, Hasan Akdemir ile anlaşma sağladı. Transferlerin ardından Kırıkkale Büyük Anadoluspor çalışmalarına başlatacak.

Kulüp Başkanı Veli Uça imza töreninin ardından yaptığı açıklamada çalışmaların kısa sürede başlayacağını ifade etti. Uça yaptığı açıklamada ” Bu sezon takım olarak taraftar yönetim, şehir, sponsorlarımız ile birlikte inşallah başarılı bir sezon geçireceğiz. ilk olarak hocamız ile anlaştık ardından Transferlerimizi gerçekleştirdik, yapılan görüşmelerin ardından 4 futbolcuyu renklerimize kattık.” dedi.

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!