Kırıkkale, Karşıyaka Mahallesi’nin Genç Muhtar Adayı, Yahya Pekdoğan
Gündem 71 Editörü • 29 Ekim 2023 10:10
Kırıkkale, Karşıyaka Mahallesi’nin Genç Muhtar Adayı, Yahya Pekdoğan

Kırıkkale’nin Karşıyaka Mahallesi Muhtar Adayı Yahya Pekdoğan, seçim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Karşıyaka’da çalınmadık kapı bırakmayan Pekdoğan, yaptığı çalışmalar ve verdiği vaatler ile gönüllere girmeyi başarıyor.

31 Mart 2024 tarihinde yapılacak olan mahalli idareler seçimine sayılı bir süre kala, adaylar saha çalışmalarını hızlandırdı. Bu adaylardan bir tanesi de Kırıkkale’nin Karşıyaka Mahallesi Muhtar Adayı Yahya Pekdoğan oldu. Genç muhtar adayı Pekdoğan, gençliğinin verdiği dinamizm ve heyecanla birlikte güzel çalışmalara imza atmaya devam ediyor. Karşıyaka Mahallesi’ni karış karış gezen, çalınmadık kapı, eli sıkılmadık esnaf bırakmayan Yahya Pekdoğan, Karşıyaka Mahallesi sakinlerinin gönlüne girmeyi başardı.

kirikkale-karsiyaka-mahallesi-genc-muhtar-adayi-yahya-pekdogan-2 Kırıkkale, Karşıyaka Mahallesi'nin Genç Muhtar Adayı, Yahya Pekdoğan

Yürütülen seçim çalışmaları hakkında konuşan Yahya Pekdoğan, “Karşıyaka Mahallesi’nde ikamet eden vatandaşlarımızla bir araya geliyoruz. Onların dertlerini dinleyip, sorunlarına çözüm arıyoruz. Muhtar, halk ile yönetim arasındaki en önemli köprülerden biridir. Biz vatandaşlarımızın sesini gerekli yerlere iletmek için varız. İnşallah 31 Mart 2024 tarihinde Karşıyaka Mahallemize muhtar olarak seçildiğimiz zaman da, vatandaşımızın tüm istek ve taleplerini gerekli yerlere ileterek, çözüme kavuşturacağız.” dedi.

Haber: Kanal Siyaset

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!