Kırıkkale MEM Toplum Yararına Program (TYP) İşçi Alımı Yapıyor
Gündem 71 Editörü • 28 Eylül 2019 10:43
Kırıkkale MEM Toplum Yararına Program (TYP) İşçi Alımı Yapıyor

İŞKUR TYP kapsamında okullara hizmetli ve güvenlik görevlisi alımı başvuruları başlıyor.

Eğitim döneminin başlaması ile birlikte güvenlik alımını başvurularını bekleyen vatandaşlar, İŞKUR’un resmi internet adresinden bildirimde bulunabilecekler. Peki, İŞKUR TYP okullara hizmetli ve güvenlik alımı başvuru nasıl yapılır? TYP başvuru şartları neler?.

İŞKUR TYP başvuruları için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı eğitim kurumlarında güvenlik, bakım onarım ve temizlik personeli gibi kadrolara alımlar için başvurular başlıyor.

İŞKUR TYP BAŞVURU NASIL YAPILIR?

Okullara güvenlik görevlisi alımı İŞKUR’un Toplum Yararına Programlar (TYP) kapsamına dahil edildi. Okullara temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımları İŞKUR’un yönetiminde gerçekleştiriliyor. Okullara hizmetli ve güvenlik görevlisi alımı için başvurular, İŞKUR’un resmi internet adresi üzerinden ve il-ilçe İŞKUR müdürlüklerinden yapılabiliyor.

Yukarıda verilen linke tıkladıktan sonra TYP ekranında yer alan uygulama alanından ‘MEB Güvenlik’ seçeneğini seçip ‘Ara’ butonuna basarak ilgili ilanları görüntüleyebilirsiniz.

KIRIKKALE İŞKUR İL MÜDÜRLÜĞÜ AÇIKLAMA YAPTI

Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Kırıkkale Müdürlüğü tarafından yapılacak alım hakkında açıklama yapıldı; “Toplum Yararına Program (TYP) Başvuru Tarihi: 30/09/2019-04/10/2019 tarihleri arası ;www.iskur.gov.tr adresinden ve İŞKUR İl Müdürlüğünden yapılacaktır.” ifadelerine yer verildi.

İşte O İlan:

70944419_502312506993537_2540012601945882624_n Kırıkkale MEM Toplum Yararına Program (TYP) İşçi Alımı Yapıyor

İşkur TYP ekranı için tıklayın..

Gündem 71 Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!