Kırıkkale Roket- San Alımları Başkan Saygılı’nın Girişimleri Sonucunda Başladı
Gündem 71 Editörü • 16 Ocak 2024 14:55
Kırıkkale Roket- San Alımları Başkan Saygılı’nın Girişimleri Sonucunda Başladı

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı’nın girişimleri ile Kırıkkale’de çalışmalarına devam eden Roket-San Personel alımlarına başladı.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygıılı’nın uzun uğraşları neticesinde Kırıkkale’de kurulan Roket- San personel alımlarına başladı.

Alımlarda Kırıkkale İkamet şartı yer alırken 3 farklı başlıkta ilan yayınlandı.

Kariyer.net üzerinden yayınlanan ilanlarda Üretim Teknisyeni, Silahlı Güvenlik, itfaiye görevlisi başladıkları altında yayınlanan ilanlarda Kırıkkale ikamet şartı arandı. Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı yaptığı açıklamada yıl boyunca ilanların devam edeceği ifade etti.

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, ‘Kırıkkale’nin savunma sanayisine büyük katkı sağlayacak olan ve Kırıkkale’ye her alanda büyük katkı sunacak ROKETSAN için ilk alımlar başladı. Sosyal medya hesabından duyuru yapan Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, ROKETSAN Genel Müdürü ile fotoğraf paylaştı. Saygılı, “Bu fotoğrafın alındığı gün Roket-San Genel Müdürümüzden personel alımında Kırıkkaleli gençlere öncelik tanınması yönünde söz almıştık. Çok şükür şimdi o söz gerçeğe dönüyor. Kırıkkale’de ikamet etme şartı ile değişik pozisyonlar için Roket-San personel alımı başlıyor. Alımlar yıl boyu sürecek” dedi.

Başvur : https://www.kariyer.net/firma-profil/roketsan-roket-san-ve-tic-a-s-5636-30519

IMG-20240116-WA0015 Kırıkkale Roket- San Alımları Başkan Saygılı'nın Girişimleri Sonucunda Başladı

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!