Kırıkkale Sinerji Grup’tan Depremzedeler İçin Atkı ve Bere Kampanyası
Gündem 71 Editörü • 12 Şubat 2023 18:50
Kırıkkale Sinerji Grup’tan Depremzedeler İçin Atkı ve Bere Kampanyası

Türkiye’nin 10 ilinde yaşanan deprem felaketinin ardından Kırıkkale Sinerji Silah ve Mühimmat A.Ş çok önemli bir projeye imza attı.

Sinerji grup Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman önderliğinde “İp Bizden Atkı ve Bere Örnek Sizden” sloganıyla depremzedeleri unutmadı.

KADINLARDAN DUMAN’A TEŞEKKÜR

Kadınlar Sinerji Grubun projesine büyük destek verdi. Sinerji grubun Kırıkkale merkezde bulunan ofisinde gün boyu kadınlar atkı ve bere örerek kampanyaya destek verdiler. Kadınlar Sinerji Silah ve Mühimmat Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Duman’ın bu projelerinden çok etkilendiklerini ve Duman’a teşekkürlerini ilettiler.

TEŞEKKÜR EDERİZ

Duman kadınların yoğun ilgisine teşekkür ederken, herkesin depremzedeler için yardıma koşmasını ifade etti. Duman; “Ülkemizde yaşanan asrın en büyük felaketi sonrası depremzede vatandaşlarımızın yaralarını sarabilmek için bir kampanya başlattık. Atkı ve berelerin iplerini örülmek üzere merkez ofisimizden teslim alıp evde veya burada ördükten sonra deprem bölgesine göndereceğiz. Katılımlarınız için şimdiden teşekkür ederiz.” dedi.

Duman ve ekibi daha önce deprem bölgesine hemen hareket ederek 3 tır yardımda bulunmuştu. Duman daha sonra bölgeye aş evi kurarak, günlük ortalama 3 bin kişiye çorba ve yemek ikramında bulunuyor.

kirikkale-sinerji-ip-bizden-orgu-ormek-sizden-adnan-duman-2 Kırıkkale Sinerji Grup'tan Depremzedeler İçin Atkı ve Bere Kampanyası
kirikkale-sinerji-ip-bizden-orgu-ormek-sizden-adnan-duman-3 Kırıkkale Sinerji Grup'tan Depremzedeler İçin Atkı ve Bere Kampanyası

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!