Kırıkkale Ticaret Borsası’nda Harun Sümer Yeniden Başkan Seçildi
Gündem 71 Editörü • 2 Ekim 2022 17:39
Kırıkkale Ticaret Borsası’nda Harun Sümer Yeniden Başkan Seçildi

Ticaret Borsası’nda seçim heyecanı yaşandı. Genel kurula tek aday olarak giren mevcut başkan Harun Sümer, güven tazeleyerek 5’nci dönemin yeniden başkanı oldu.

Tarım alanında faaliyet gösteren çiftçilere ve tarım ekonomisinden yükselmesi amacıyla çalışma gerçekleştiren Ticaret Borsası’nda seçim heyecanı yaşandı.

Kongreye tek aday olarak giren mevcut başkan Harun Sümer, 143 üyenin 122 oyunu aldı. Herkese teşekkür eden Başkan Sümer, geçmişte olduğu gibi yeni dönemde de başarılı çalışmalara imza atacaklarını söyledi. Her alanda bütünüyle Kırıkkale için mücadele ettiklerini vurgulayan Sümer, “Amacımız şehrimizin tarımını daha üst seviyelere taşımaktır” dedi.

Sıcak ve samimi bir ortamda oyunu kullanan Harun Sümer, yaptığı açıklamada, “Üyemizi en iyi şekilde temsil etmek , borsamızı en iyi yere getirmek için çalışıyoruz. Bundan sonrada bunu yapmaya ve in iyisi için gayret göstereceğiz. Seçim sonuçları hayırlı ve uğurlu olsun. Herkese ve tüm iyelerimize teşekkür ediyorum. Onların teveccühlerine layık olmaya çalışacağız. Yüksek katılım sağlanan seçimlerimizde oy kullanan tüm üyelerimize gönülden teşekkür ederiz.”

Tek liste halinde yapılan organ ve meclis üyeliği seçimlerine 143 üyeden, 122 üye katılarak yeni yönetime destek verdi. Katılımın yüzde 85 olduğu genel kurulda üyelerin tam desteğini alan mevcut Başkan Harun Sümer güven tazeledi. Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Harun Sümer “Meclis ve yönetim kurulu üyelerimizin desteğiyle toplamda 1665 metre karelik kullanım alanına sahip, 1250 metre kare kapalı alandan oluşan 3 katlı hizmet binamızı üyelerimize kazandırmanın heyecanını yaşıyoruz. 3 kattan oluşan yeni hizmet binamızda tüm birimlerimize yer tahsisi yapılmış durumda. Ayrıca yeni hizmet binamızda yaklaşık 150 kişilik konferans salonumuz bulunuyor. Yeni hizmet binamız üyelerimize hayırlı uğurlu olsun. Bize güvenen ve yeni dönem için yetki veren tüm üyelerimize teşekkür ediyorum. Yeni dönemde de üyelerimize 5 yıldızlı borsa hizmeti sunmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!