Kırıkkale, Uluslararası Road Race 2.2 Yarışları İçin Gün Sayıyor
Gündem 71 Editörü • 7 Haziran 2023 20:32
Kırıkkale, Uluslararası Road Race 2.2 Yarışları İçin Gün Sayıyor

Kırıkkale uluslararası bir organizasyon Road Race 2.2 Yarışları için gün sayıyor.

10-11 Haziran 2023 tarihlerinde yapılacak olan Kırıkkale Road Race 2.2 Yarışı hakkında bilgilendirme ve koordinasyon toplantısı geçtiğimiz günlerde düzenlendi.

road-race-kirikkale-2-2 Kırıkkale, Uluslararası Road Race 2.2 Yarışları İçin Gün Sayıyor

Yurt dışından ve yurt içinden gelecek Olimpik Sporcuların katılacağı yarışlara ev sahipliği yapacak olan Kırıkkale, bisikletin iki gün boyunca Türkiye’de atan kalbi olacak.

Türkiye Bisiklet Federasyonu’nun 2023 yılı faaliyet programında yer alan Road Race Kırıkkale 2.2 UCI Bisikleti Yarışları ile Kırıkkale, üst düzey rekabete sahne olacak.

road-race-kirikkale-2-2-yarislari Kırıkkale, Uluslararası Road Race 2.2 Yarışları İçin Gün Sayıyor

Yurtiçi ve yurtdışından gelen en güçlü takımlar ve bisikletçileri, Kırıkkale’nin eşsiz coğrafyasında pedal basarak Kırıkkaleli sporseverlere unutulmaz bir deneyim yaşatacak. 

bahattin-akyon-kirikkale-road-race-2-2 Kırıkkale, Uluslararası Road Race 2.2 Yarışları İçin Gün Sayıyor

Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı Bahattin Akyön yaptığı açıklamada; “Hakikaten çok güzel bir çalışma oldu. Bu çalışma Türkiye’deki diğer organizasyonlarda emsal çalışma Kırıkkale oldu. Bugün Kırıkkale’nin başarısından dolayı bir başarıyı daha tescil ederek, Kırıkkale’nin sağlık güvenliğini, emniyet güvenliğini, sporcuların en güzel şekildeki yarışarak o güzellikleri tescil edildiği uluslararası yarışın başkanımızın desteği ile valimizin katkıları ile Kırıkkale’ye hayırlı uğurlu olmasını diliyorum.” ifadelerine yer verdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!