Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı
Gündem 71 Editörü • 31 Aralık 2022 00:24
Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’ndan Yeni Yıl Mesajı

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu yeni yıl dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı.

2023 yılını Kırıkkaleli hemşehrilerimle karşılamanın mutluluğu içinde olduğunu söyleyen Vali Tekbıyıkoğlu, mesajında şu ifadelere yer verdi;

2022 yılını uğurlarken bizi biz yapan tüm hatıralarımız yadımızda muhafaza edilmek suretiyle geride kalıyor. Zaman yekpare, geniş bir sonsuzlukta bizi kucaklamaya ve akmaya devam ediyor. Bu akışta yeni gelen her yıl, yeni umutlarla karşılanır. Sevinç ve üzüntüleriyle bir yılı daha geride bırakırken İlimiz, ülkemiz, insanlık adına daha güzel gelişmelerin yaşanacağına inandığım 2023 yılını Kırıkkaleli hemşehrilerimle karşılamanın mutluluğu içindeyim.

Umutlarımız, beklentilerimiz ve ulaşmak için çabaladığımız hedeflerimiz gelecekle aramızdaki en güçlü bağdır. Geleceğe olan umudumuzu ve inancımızı yitirmeden, iyiye ve güzel olana ulaşmak için daha çok çaba göstermeliyiz. Geride bıraktığımız yılda, devletimizin ve milletimizin nazarında katma değer oluşturan tüm çabalarımıza “Türkiye Yüzyılı” ve “Cumhuriyetimizin 100.yılında daha da ileriye” hedefiyle hep birlikte, daha büyük ve güçlü adımlar atarak devam etmek arzusundayız.

Bu duygu ve düşüncelerle yeni yılın bereket, huzur ve sağlık ve afiyet içinde geçmesi, Kırıkkalemiz, ülkemiz ve tüm insanlık adına birlik, huzur ve refah ikliminin hâkim olduğu, yediden yetmişe herkesin saadetle yaşayacağı, hayallerin ve umutların gerçeğe dönüştüğü hayırlı bir sene olması dileğiyle tüm Kırıkkaleli hemşehrilerimizin ve mesai arkadaşlarımın yeni yılını kutluyor, aileleri ile birlikte sağlık ve başarı ile idrak edecekleri bir yıl geçirmelerini canı gönülden temenni ediyorum.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!