Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı
Gündem 71 Editörü • 8 Temmuz 2022 14:54
Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu’nun Kurban Bayramı Mesajı

Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu Kurban Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Vali Tekbıyıkoğlu mesajında şu ifadere yer verdi;

Değerli Kırıkkaleli Hemşehrilerim;

Ülke, millet ve il olarak bir Kurban Bayramı’na daha ulaşmanın huzur, mutluluk ve heyecanını hep birlikte yaşıyoruz.

Dini bayramlarımız; manevi iklimleriyle bizleri saran, ortak bir ruhla kaynaştıran ve kucaklaştıran müstesna günlerdir. Bu müstesna günler sevgi, saygı ve kardeşlik bağlarımız gibi insanî duygularımızı derinleştirmekte, merhamet duygularımızı harekete geçirerek yardımlaşma ve dayanışma başta olmak üzere manevî hasletlerimizi en üst seviyede yaşamamızı sağlamaktadır.

Bu kutlu günler vesilesiyle; aziz şehitlerimiz ve onların bizlere emaneti olan aile fertlerini ve yakınlarını bir kez daha minnetle ve şükranla hatırlamak, kahraman gazilerimiz ve ailelerini unutmamak, yardıma muhtaç ve yalnız yaşayan vatandaşlarımızın yanında olmak, akrabalık ve komşuluk bağlarını pekiştirmek, aile büyükleri ve tüm sevdiklerimizle birlikte olmak, kucaklaşmak ve paylaşmak bizi daha da güçlü kılacaktır.

Valiliğimiz, vatandaşlarımızın Kurban Bayramı’nı huzur ve güven içinde geçirmelerini sağlamak amacıyla gerekli hazırlığı yapmış ve her türlü tedbiri almıştır. Bayram tatili dolayısıyla seyahate çıkacak vatandaşlarımızdan trafikte azami derecede dikkatli olmalarını ve trafik kurallarına riayet etmelerini rica ediyorum.

Bu duygu ve düşüncelerle tüm Kırıkkaleli hemşerilerimin Kurban Bayramı’nı kutluyorum. Ailelerimiz ve sevdiklerimizle beraber mutlu bir bayram geçirmeyi temenni ediyor, selam ve saygılar sunuyorum.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!