Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Bahşılı, Delice ve Sulakyurt’u Ziyaret Etti
Gündem 71 Editörü • 31 Ağustos 2023 10:11
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Bahşılı, Delice ve Sulakyurt’u Ziyaret Etti

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas ilçe ziyaretleri kapsamında Bahşılı, Delice ve Sulakyurt ilçelerini ziyaret etti.

İlk olarak iade-i ziyaret kapsamında Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Bahşılı Kaymakamlığı’nı ve Bahşılı Belediyesi’ni ziyaret etti.

Ziyaretinde ilçedeki kamu hizmetleri, yatırımlar, projeler ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında Vali Yardımcısı aynı zamanda İlçe Kaymakam V. A. Ferhat Özen ve Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin’den bilgi alan Vali Makas, personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Daha sonra Vali Makas başkanlığında, Vali Yardımcısı aynı zamanda İlçe Kaymakam V . A. Ferhat Özen, Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, ilçe müdürleri, il genel meclis üyeleri ve Bahşılı köy ve mahalle muhtarlarının katılımı ile toplantı gerçekleştirildi.

İlçe müdürleri, köy ve mahalle muhtarları ile tek tek tanışan Vali Makas, ilçenin genel durumu, köy ve mahallelerin ihtiyaç ve talepleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından toplantı sona erdi.

Bahşılı ilçe ziyaretinin ardından Delice ilçesinde ziyaret ve incelemelerde bulunan Vali Makas ilk olarak köylerin beton yol ve kilit parke ihtiyacını önemli ölçüde karşılayan Kırıkkale İl Özel İdaresine ait Beton Santrali ve Kilit Parke Üretim Tesisindeki çalışmaları yerinde inceleyerek, yetkililerden yürütülen çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Daha sonra Vali Mehmet Makas, iade-i ziyaret kapsamında Delice Kaymakamlığı’nı ve Delice Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyaretinde ilçedeki kamu hizmetleri, yatırımlar, projeler ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında İlçe Kaymakamı Muhammed Burak Akköz ve Belediye Başkanı Turgut Özdem’den bilgi alan Vali Makas, personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Vali Mehmet Makas başkanlığında, İlçe Kaymakamı Muhammed Burak Akköz, Belediye Başkanı Turgut Özdem, ilçe müdürleri ve Delice köy ve mahalle muhtarlarının katılımı ile toplantı gerçekleştirildi. İlçe müdürleri, köy ve mahalle muhtarları ile tek tek tanışan Vali Makas, ilçenin genel durumu, köy ve mahallelerin ihtiyaç ve talepleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından toplantı sona erdi.

Ziyaretine Valimiz Mehmet Makas, Delice İlçesi Çerikli Belde Belediye Başkanı Nuh Şahin’e iade-i ziyarette bulundu. Daha sonra Vali Makas, esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında Delice İlçesi ve Çerikli Beldesindeki esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek, esnaflara hayırlı işler ve bol kazançlar, vatandaşlara hayırlı günler temennisinde bulundu.

İlçe ziyaretleri kapsamında Sulakyurt’u da ziyaret eden Vali Makas, Sulakyurt Kaymakamlığı’nı ve Sulakyurt Belediyesi’ni ziyaret etti. Ziyaretinde ilçedeki kamu hizmetleri, yatırımlar, projeler ve yapımı devam eden çalışmalar hakkında İlçe Kaymakam V. Muhammed Burak Akköz ve Belediye Başkanı İsmail Bildik’ten bilgi alan Sayın Valimiz, personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas başkanlığında, İlçe Kaymakam V. Muhammed Burak Akköz, Belediye Başkanı İsmail Bildik, ilçe müdürleri, ve Sulakyurt köy ve mahalle muhtarlarının katılımı ile toplantı gerçekleştirildi. İlçe müdürleri, köy ve mahalle muhtarları ile tek tek tanışan Vali Makas, ilçenin genel durumu, köy ve mahallelerin ihtiyaç ve talepleri hakkında yetkililerden bilgi aldı. Karşılıklı görüş alışverişinin ardından toplantı sona erdi.

Sulakyurt ziyaretlerine Vali Makas esnaf ve vatandaş ziyaretleri kapsamında ilimiz Sulakyurt İlçesindeki esnafları ve vatandaşları ziyaret ederek, esnaflara hayırlı işler ve bol kazançlar, vatandaşlara hayırlı günler temennisinde bulundu.

Sulakyurt’ta bulunan tarihi Şeyh Şami Cami ve Türbesini ziyaret eden Vali Makas son olarak Sulakyurt-Balışeyh arası yapımı devam eden, yaklaşık 10 km’si tamamlanan toplam 29.7 km’lik asfalt yol çalışmasında incelemelerde bulunarak, yürütülen çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi aldı.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!