Kırıkkale Valisi Mehmet Makas İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor
Gündem 71 Editörü • 25 Ağustos 2023 11:48
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas İlçe Ziyaretlerini Sürdürüyor

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Yahşihan ilçesi ile başlayan ilçe ziyaretleri kapsamında Kırıkkale’nin Karakeçili İlçesi’ni ziyarette bulundu.

İlçedeki ziyaretine ilk olarak Karakeçili Kaymakamlığı ile başlayan ve burada Karakeçili Kaymakam V. Ali Can Uludağ, Belediye Başkanı Veysel Aydemir, il genel meclis üyeleri ve ilçe müdürleri tarafından karşılanan Vali Makas, Karakeçili Kaymakam V. Ali Can Uludağ, Belediye Başkanı Veysel Aydemir, il genel meclis üyeleri Kürşat Avan ve Bilal Bozbal ile bir süre Kaymakamlık Makamında görüştü.

Vali Makas ilçede yürütülen çalışmalar, yatırımlar ve projeler hakkında İlçe Kaymakam V. Ali Can Uludağ’dan bilgi aldı.

İlçe ziyaretine Karakeçili Belediye Başkanlığı ile devam eden Vali Mehmet Makas, burada Karakeçili Belediye Başkanı Veysel Aydemir ve Karakeçili Belediyesi personelleri tarafından karşılandı.

Karakeçili Belediye Başkanı Veysel Aydemir, İlçe Kaymakam V. Ali Can Uludağ ve il genel meclis üyeleri Kürşat Avan ve Bilal Bozbal ile Karakeçili Belediyesi Makam Odası’nda bir süre görüşen Sayın Valimiz, ilçenin belediye hizmetleri, yürütülen çalışmalar ve faaliyetler hakkında Belediye Başkanı Veysel Aydemir’den bilgi aldı.

Ardından Karakeçili Belediye Başkanlığı Toplantı Salonunda Vali Makas başkanlığında, İlçe Kaymakam V. , Belediye Başkanı, ilçe müdürleri, il genel meclis üyeleri ve Karakeçili köy ve mahalle muhtarlarımızın katılımı ile toplantı gerçekleştirildi.

Köy ve Mahalle muhtarları ile tanışan Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, ilçenin genel durumu, köy ve mahallelerimizin ihtiyaç ve talepleri hakkında İlçe Kaymakamı, Belediye Başkanı ve köy ve mahalle muhtarlarımızdan bilgi aldı.

Vali Makas “Bizim insanımız her şeyin en güzeline layıktır. Karakeçili milli ve manevi değerlerine bağlı, devletin kurucu gücü olan yerlerdendir. Vatandaşımızı mağdur etmeyeceğiz, yapabileceğimiz işi yapacağız. Yapamayacağımız işi de neden yapamadığımızı gerekçesiyle izah edeceğiz.” ifadesini kullandı.

Ziyaretine Kırıkkale merkez ilçeye bağlı Hacılar Belediye Başkanlığı ile devam eden Vali Makas, burada Milletvekili Halil Öztürk, MHP Kırıkkale İl Teşkilatı Yönetimi, Belediye Meclis Üyeleri, kurum müdürleri ve mahalle muhtarları ile karşılandı.

Belediye Makam Odasında gerçekleşen görüşmede, merkez ilçemizde yürütülen belediye hizmetleri ve devam eden çalışmalar hakkında yetkililerden bilgi alan Vali Makas, personellere çalışmalarında kolaylıklar diledi.

Kurum ziyaretleri ve yapılan toplantı sonrası Kırıkkale Valisi Mehmet Makas, Karakeçili ve Hacılar Merkez İlçesi programını sona erdirdi.

gundem71.com – Kırıkkale Haber Merkezi

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!