Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’tan Ramazan Bayramı Mesajı
Gündem 71 Editörü • 9 Nisan 2024 17:27
Kırıkkale Valisi Mehmet Makas’tan Ramazan Bayramı Mesajı

Kırıkkale Valisi Mehmet Makas Ramazan Bayramı nedeniyle bir mesaj yayımladı.

Vali Makas mesajında şu ifadelere yer verdi;

“Birlik ve beraberlik ruhunun zirveye ulaştığı Ramazan Bayramı’na erişmenin sevincini yaşıyoruz.

Sevgi, saygı, hoşgörü ve paylaşmanın en güzel örneklerinin sergilendiği Ramazan Bayramı’na bir kez daha ulaştıran Rabbımıza hamd olsun. Bu mübarek bayram vesilesiyle, hemşehrilerimin ve tüm İslam âleminin Ramazan Bayramı’nı kutluyorum.

Ramazan ayı boyunca tutulan oruçlar, yapılan ibadetler ve edilen duaların kabul olmasını Yüce Allah’tan niyaz ediyorum. Bu bayramın, dargınlıkların ve kırgınlıkların unutulduğu, birlik ve beraberlik ruhunun daha da güçlendiği bir bayram olmasını diliyorum.

Bayramlar, aile büyüklerimizle ve sevdiklerimizle bir araya geldiğimiz, birbirimizle sevgi ve saygı bağlarını güçlendirdiğimiz özel günlerdir. Bu vesileyle, hemşehrilerimin aile büyüklerimizi ve sevdiklerimizi ziyaret etmelerini, akrabaları ve dostlarıyla bir araya gelmelerini temenni ediyorum.

Bu vesileyle, şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimize şükranlarımızı sunuyorum ve Kırıkkaleli hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en içten dileklerimle kutluyor, sağlık, huzur ve esenlik dolu bir bayram geçirmesini diliyorum. Bizleri bayrama eriştiren Rabbimizin Gazze’de zulüm altında olan kardeşlerimizi barış ve huzura eriştirmesini diliyorum.”

KIRIKKALE'DE HABERiN KALBi BURADA ATIYOR!